• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri
(18.10.2016 21:16)serjoza Piše:
(18.10.2016 20:12)blistok Piše: ...
Razlog što nisam hteo da budem u tom prvom ešalonu prodavaca je baš ta nedorečenost i što će isuviše ljudi to shvatiti kao "brigo moja, pređi na drugog a pri tom mi još i daj novac".  No, to je samo početna faza, s vremenom (pri tom mislim na duži vremenski period od godinu, dve, a ne na par nedelja) to će biti odlična stvar koja će, ako ništa drugo, solidnom broju ljudi doneti pristojne dodatne prihode a nekima i finu egzisistenciju.

...

Leba ti kako to nisi hteo? Je li ti neko nudio? Znaš li kako se to postaje? Treba li da si učlanjen i u koju stranku? :lol:
U materinu većina nema pojma o čemu je reč, a deo priča o tome kao da je u najnovijem blogu sve potanko objašnjeno.  :hihi:
Il' sam ja nešto grdno propustio na času?  :hmm:

Dobio sam poruku na Limundu u kojoj mi je ponuđena ta opcija i rečeno da se za detalje obratim njihovom marketingu. Pitao sam ih za objašnjenje nekih nedoumica, odgovoreno mi je i potom sam se zahvalio na ponudi i rekao da ću sačekati da vidim kako to funkcioniše pre nego što okačim i svoje ime na taj spisak. Koliko sam ja skontao ne moraš biti član neke stranke (ali poželjno je da si bar simapatizer :) ) i može bilo ko da se prijavi ako je zainteresovan. Pretpostavljam da je jedini kriterijum da imaš neko iskustvo u prodaji ovde, barem trocifreni broj ocena i da nemaš negativnih. Zašto nisu sve obavestili ne znam, pretpostavljam (opet :) ) da je čisto reč o tome da su išli po odnosu broj ocena kupac/prodavac pa gde je broj ocena kao kupac zanemarljiv (kao kod mene) da su skontali da nas zanima samo prodaja i da smo zainteresovani za tu opciju. Doduše, uvek mi ostaje nada da me je neka od zaposlenih u LKO videla uživo i rekla - e, ovakvog macana moram da imam ... kao prodavca polovne robe :D

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri - od blistok - 18.10.2016 21:45

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)