• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri
(21.10.2016 22:33)fox_87 Piše: Pricamo o ovome?  http://www.limundo.com/ProdavciZaDruge/
Ja to povremeno radim za poznanike, nevezano za ovo sto je limundo sada uveo. Oni imaju neku robu, a ja znam kako i gde da prodam.
Neki odnos raspodele zarade koji ja praktikujem je 70/30 , s obzirom da obicno ja testiram predmet prodaje, garantujem za ispravnost, slikam, oglasavam na nekoliko sajtova, pakujem, saljem, dogovaram se sa kupcem ...
Naravno, gledam da to bude nesto vrednije jer se ni meni ne gubi vreme na nesto sitno. Isti trud se ulozi da li prodavao nesto za 5e ili 250e.

Vidim da je neko pomenuo da mu se javljaju ljudi koji vec imaju limundo nalog i predmet u oglasima, cela koncepcija je besmislena ako ce do liste prodavaca za druge, doci pretezno limundovci, jer nesto ne vidim da Limundo bilo gde reklamira ovu opciju van svog Limundo grada. Limundovcu ne treba drugi limundovac da mu prodaje, tako da nesto ne vidim smisao u svemu ovome, deluje kao jos jedan promasaj

Pa, bas tako. Limundovac sa malo ocena koji shvati da mu prodaja ne ide, pokusava da "ulovi" limundovca kome ce da proda robu i da ovaj posle trlja glavu sa tim. I pri tome trazi cenu po kojoj on prodaje ili cak malo visu. Sad sam mislila da limundo timu napisem neki dopis, da napisu kratko pojasnjenje svega ovoga i da me obrisu sa spiska zainteresovanih. Svi koji nude svoju robu imaju i naloge. Kad cujem njihove uslove, ako nemaju sktivnu ponudu, savetujem da stave po cenama po kojima nude.Ako prodaju, super, znaci da su realne, ali da to isto znaci da je ta cena za mene morala da bude niza. Zar ne ? Na to dobijam i odgovore "nemam vremena da se bakcem", "necu da dajem dzabe", i sl.
Nerviram samu sebe, zalim se,ali verujte da je ovo stvarno vredjanje inteligencije.
Kad kujes svoju srecu,ne udaraj bliznje po prstima

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: SARADNJA SA PRODAVCEM ili kako da vas nerviraju potencijalni poslovni partneri - od jasnad - 25.10.2016 12:58

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)