• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plati da se drugi klati – da li je pošteno?
Evo o čemu se radi – na Limundu postoje reklame koje plasira Gugl (ili neko drugi, ali to nije važno za ovu priču) po nekim svojim parametrima. Za neke koji su se registrovali pre ove briljantne novine koji još pamte ono "Limundo - to smo svi mi" (ili kako već beše) to je bio šamar, ali eto – Limundo nismo više svi mi nego mi koji smo vlasnici. Ok – fer inaf kad već mora tako.
Ali od nedavno (ili sam ja tek saznao za to jer reklame uspešno blokiram) na stranici pojedinačne aukcije postoje reklame za ponudu članova U OKVIRU LIMUNDA. Drastičan primer je dala jedna koleginica kojoj trenutno na strani njene aukcije izlazi reklama direktne konkurencije – sa Limunda.
Limundo grad to ukinuti neće – to znamo, takođe kolegama koji plaćaju da se tako reklamiraju svaka čast – ništa lično.
Ali šta mislite – da li je to pošteno? Jer svaki prodavac kad pokrene aukciju planira da proda i plati proviziju, ako je koristio neke promo opcije onda je već platio. Da li je pošteno da se na njegovom prostoru na Limundo platformi reklamiraju drugi članovi Limunda pa i direktna konkurencija?

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Plati da se drugi klati – da li je pošteno? - od serjoza - 21.03.2017 18:47

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)