• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupac odustaje - prodavac dobija negativnu !
Poz drustvo ....

-pisem vec par dana limundo timu u vezi mog nazovi problema koji je banalan ali me nervira jer mislim da sam 100% u pravu ....

Dakle "okacio" sam patike za koje sam naveo da nisu originalne jer nisu! dobio sam ih u zamenu i hteo sam da ih posteno prodam ali limundo mi je prekinuo aukciju sa obrazlozenjem koje mi je jasno ...

Ja sam pokrenuo ponovo aukciju ne navodeci da su "kopija" sa opisom, slikama, i garancijom da su broj 42 !!!!!!!!! jer ja nosim 42 i otvoreno za bilo koje pitanje !!!

-A evo problem covek odustaje od kupovine navodeci gomilu stvari koje nemaju veze ni sa cim jer ocigledno mu nisu bile potrebne ili se zeznuo za cifru sto mene ne zanima .... ali me zanima deo gde on navodi svakakve mane NA SLIKAMA i tvrdi da ne odgovaraju opisu jedna od glavnih zamerki je velicina gazista koja je uslikana i pise 25cm ali su patike prokleto 42 , a nema ih fizicki kod sebe da bi takve tvrdnje izneo ... sto je van svake pameti jer imao je 7 dana da me pita sta god je hteo ....

-Ja da bih dobio moju proviziju nazad po instrukcijama limundo tima dajem negativnu ocenu ...

-Ali gle vidi cuda dobijam i ja negativnu od prodavca koji opet pise totalnu ne istinu , i mene oznacava kao prevaranta (ja to bar tako kapiram)

-Limundo tim ili ko god vec skida njegovu negativnu (ja sam insistirao da se obrise ili moja ili njegova) i porucuje mi da je mimo pravila prodavati neoriginalnu robu Big smile ) sto je onako za smeh slozicete se jer sam ubrzo posle toga iste te patike bez problema prodao bas ovde na limundu musterija zadovoljna ja zadovoljan!

-samo da dodam pokusao sam da kontaktiram kupca kada mi je napisao negativnu pokusavajuci jos jednom da ga uverim da nije u pravu , dobio sam odgovor kakav sam ocekivao ali na kraju teksta stoji da prestanem da ga uznemiravam !!!! a ja mu poslao svega 2 poruke Big smile opet smesna stvar a limundo mi sugerise da se obratim njemu jer samo on moze da mi skine tu negativnu ocenu ahahhhaahhaha ja to necu uraditi naravno !!

ispadoh na kraju ja grbav po meni nepravedno i od strane kupca i od strane limunda

aj pozdrav

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Kupac odustaje - prodavac dobija negativnu ! - od marconebre - 13.06.2017 16:37

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)