• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LJUBAV U DOBA LJIMUNDA
- Cmakanje na ličnom preuzimanju - iz ugla kupca LiMuBaja Big smile

Pobedio sam sinoć na aukciji jedva u zadnjim sekundama i to za 1000 dinara neki lik je ponudio 990 dinara garant je VN al šta da radim treba mi knjiga sreća pa ću lično otići...

nazvao sam prodavca odnosno nju i dogovorili se da dođem na njenu adresu , kad sam stigao otvorila mi vrata od stana iz kojeg je izbijala poprilična toplota dobro držeća limundovka Smile ,pozvala me unutra sela za sto i nasula čašu limunade ,imam utisak da sam čuo okretanje ključa kad sam ulazio u stan verovatno iz navike zaključava a i pametno je to... dok mi je sipala limunadu nagnula se na mene reko gotovo je Smile (dal umišljam Hmm ) ,vidim da joj klima ne radi u stanu jer je pretoplo...

kako ljubazna dama ponudila mi i da mi upakuje sve sa Limundo selotejpom, reko nema potrebe može i obična kesa... i tako zahvalio sam se i krenuo napolje kad za kvaku kad zaključano Hmm a nema ključa u bravi... ovo već postaje čudno iznenađeno sam se okrenuo i pogledao u prodavačicu koja me je nekako čudno gledala širom otvorenih očiju Smile

izvinu sa ona nespretno i ode da traži ključ ja sedoh nazad i reko ovde će biti svašta izgleda Smile

nakon 10 minuta pojavi se u novoj garderobi poprilično oskudnoj, polako počinju neke hemijske reakcije u meni a ona se izvinu i reče da idemo na patos da pipkamo po tepihu i tražimo ključ što sam ja bespogovorno i prihvatio Smile....

- Cmakanje na ličnom preuzimanju - 2 - prodavac

I tako mi pipkamo li tepih pipkamo ovaj moj kupac gleda li gleda efekat sile gravitacije kad sam na sve 4 LOL pipka tepih a gleda u mene ccc svi muškarci su isti i nakon par minuta pipkanja pipnu on meni ruku kao slučajno pa posle par pinuta bauljanja po tpihu mi se sudarišmo tobož slučajo a i on i ja sve nišanili nebili do sudara došlo.. reče on izvinite, kad ni sama ne znam kako ja ga oborila na patos i već se ljubimo Big smile

- Cmakanje na ličnom preuzimanju - iz ugla kupca 2

i pipkamo mi po tepihu a ključa nigde nema ...bome ova moja prodavačica lepo izgleda na sve 4 ima svega Wink , mic po mic pipmuu je sa malo po ruci ona se osmehnu vamo tamo vidim ja ona nišani da se sudarimo a nišanim i ja ka se sudarišmo ona me obori pa namene i cmaknje poče Big smile...

Citiraj

Poruke u ovoj temi
LJUBAV U DOBA LJIMUNDA - od Branka030025 - 27.06.2017 17:59
RE: LJUBAV U DOBA LJIMUNDA - od LiMuBaj - 27.06.2017 18:46
RE: LJUBAV U DOBA LJIMUNDA - od LiMuBaj - 27.06.2017 22:52

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)