• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Štrajk Pošta i Postekspres
Imali vec strajk i tada su mogli da rese sve svoje probleme ali su se prodali za jednu platu vise. Za cega ce se sad prodati da mi je znati? Mozda ce dobiti dve plate.
I dok su radili "kako treba" vladao je haos.
Kod mene u Somboru su se izborili za jos jednog salterskog radnika na Post Express salteru jer navodno ne mogu sve stici, a paketi od utorka su putovali u sredu i isporucivali se u cetvrtak. Aj jos nekako da im se progleda kroz prste pa da se poveruje da nemaju dovoljno veliki kombi ili kamion da spakuju sve pakete ali nepismenim radnicima na salterima ne moze da se gleda kroz prste nikako.
Napisem na cedulju podatke i adresa se zavrsavala sa brojem 3 1/3, a radnik na salteru upise 3/1 3. Ja mislio da je toliko pismen da prepise kako treba i kada sam uzimao potvrdi nisam ni gledao sta pise nego tek kada sam dosao kuci i kada sam hteo da javim broj posiljke. To nema nikakvo opravdanja.
Kada su udarni datumi za placanje racuna, odbicno od 10-tog do 20-tog u mesecu, rade dva i po saltera (pod pola saltera mislim na to da jedan malo radi malo ne radi, vise ne radi nego sto radi), a red 50 metara i napolju ljudi stoje, posle 20-tog kad se sve rascisti svi salteri rade i otimaju se ko ce preuzeti stranku, samo vicu "mozete na ovaj salter"
Nece da se prilagodjavaju novim stvarima koje su im uveli za lakse obavljanje posla, kod mene u Somboru niko ne zna ukucavati ID broj da olaksa sebi posao i nece da se potrude da nauce. Samo lud covek moze da kaze da mu je lakse kucati sve podatke nego ID broj preko kojeg sve iskoci. Umesto da zavrsavaju posao za 30 sekundi oni ga zavrsavaju u proseku za 3 minuta.
I na kraju svega vicu da im je tesko, razumem terenske radnike (postare i kurire) i podrzavam ih ali ove ustolicene ne razumem, mogu sebi da olaksaju posao ali ne zele.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
Štrajk Pošta i Postekspres - od serjoza - 01.11.2017 14:42
RE: Štraj Pošta i Postekspres - od zex_91 - 01.11.2017 14:53
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od Aruna - 02.11.2017 15:58
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od Aruna - 21.11.2017 14:46
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od zex_91 - 28.03.2019 22:39
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od mkkk - 30.03.2019 00:16
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od mkkk - 30.03.2019 00:43
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od sdrII - 06.12.2019 00:40
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od mkkk - 08.12.2019 13:34
RE: Štrajk Pošta i Postekspres - od Aruna - 11.12.2019 15:23