• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(17.12.2017 19:52)serjoza Piše:
(17.12.2017 19:17)alexvuk Piše: Rekao bih da sam prodao svoj prvi predmet na ovaj način, jer je uplata legla malopre, i to momentalno. Čak nije bilo ni poruke, da kupac plaća preko LC. No tu je i prvi problem, adresa je na Crnu goru. A status je uplaćeno, i ja treba da šaljem. Mislim da iz Limundo tima, nisu predvideli ovo, jer iz druge države svakako ne može da koristi LC, niti ja postexpres.  

Naravno pitao sam kupca da li ima srpsku adresu, no ako nema, eto posla za limundo tim.

GDE legla? Javljeno odl Limunda da je kod njih leglo ili tebi na račun? Ako je tebi na račun - to nije LC.
REKAO BI - Pa valjda znaš da sve LC transakcije vidiš s leve strane pod Limundo Cash - kupovina/prodaja/promet. Tu mora da se pojavi i da pratiš status.
I za admine - ovo je tema za Iskustva za Limundo Cash - valjalo bi prebaciti jer nije vezano za ovu viza akciju.

Ti kao da sam ja od juče na ovom sajtu :facepalm: Da je legla meni na račun, što bih pisao sve ono? Naravno da je LC. Ono "rekao bih" je zato što ja ne mogu znati kako je on platio, samo je stigla poruka da je uplaćeno. Sve se desilo u roku jednog minuta, adresa je inostrana, i jednostavno po mom iskustvu ovo nije moglo da se desi drugačije nego da je vizom platio, jer obrada LC uvek traje bar pola sata, sat. I to radnim danom, a danas nedelja. Inače, koristim LC na svim predmetima, maltene od njegovog nastanka ;)

(17.12.2017 19:43)gibica Piše:
(17.12.2017 19:17)alexvuk Piše: Rekao bih da sam prodao svoj prvi predmet na ovaj način, jer je uplata legla malopre, i to momentalno. Čak nije bilo ni poruke, da kupac plaća preko LC. No tu je i prvi problem, adresa je na Crnu goru. A status je uplaćeno, i ja treba da šaljem. Mislim da iz Limundo tima, nisu predvideli ovo, jer iz druge države svakako ne može da koristi LC, niti ja postexpres.  

Naravno pitao sam kupca da li ima srpsku adresu, no ako nema, eto posla za limundo tim.

Uplata je morala da ide iz Srbije koliko ja znam  :hmm:
Ako ima nekog da mu uplati iz Srbije, sigurno ima nekoga i da mu primi iz Srbije.  ;)

Ja se iskreno nadam da ima, no glavno pitanje ovde je šta raditi ako nema? On uplatio i čeka, a adresa na CG. Da li je uplata morala da ide iz Srbije, ili je mogao da plati i iz CG, najbolje neko iz limundo tima da nam kaže, ako već nema negde rečeno.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od alexvuk - 17.12.2017 20:06

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)