• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(17.12.2017 20:32)alexvuk Piše: Pa da, za sad je čekalica varijanta, dok se ne javi za adresu. Ili dok on ne stisne problem :)  Da li on može da ima dinarsku vizu, to ne znam, mogao bi neko iz Limunda da odgovori bar na neka pitanja odavde.

Na kraju, ne bi ni bilo loše da on i iz druge države može da plati preko LC, s tim što bi se moralo produžiti vreme isporuke, i na neki način uplatiti i poštarina.  Tipa ono dugme što ima na ebay, send invoice.

Znaci problem je u postarini tj kako je naplatiti. Ne znam kakve uslove slanja i prodaje navodis ali je moguce da te je nova situacija zatekla nespremnog.
Zbog situacije u kojoj drzavi zivimo i kakve su mogucnosti slanja i placanja sa inostranstvom potrebno je u uslovima prodaje dati preciznija objasnjenja ili ogranicenja makar i na ustrb prometa bas zbog ovakvih situacija.
Ako to nisi uradio mislim da ti LT ne moze pomoci. Duzan si da isporucis predmet.
Ne razumem zasto bi se on javljao za adresu, pa ti si dobio adresu. Ako nisi naveo u uslovima da ne saljes u inostranstvo to je adresa za slanje a za postarinu si mogao da navedes u tom slucaju neki drugi nacin placanja.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od nesa-s - 17.12.2017 21:17

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)