• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(18.12.2017 00:12)alexvuk Piše: Ma da, nema tu po meni zašto da štikliram problem, bar dok ne vidim s kupcem kako stoje stvari. Trenutno me najviše zanima, kako mi je platio, odakle, kojom valutom?

Imam odrađenih stotine transakcija preko LC. Nikada se nije sve desilo za 5 minuta, posebno nedeljom. Nisam dobio ni standardnu poruku, da kupac plaća preko LC, već samo drugu poruku, kako je uplatio. A to se isto nikad nije desilo.

Možda da ja pošaljem predmet u Limundo, pa da oni vide kako će njemu preneti robu, a meni novac?  Smile

Koliko znam, mogao je da plati normalnom crnogorskom karticom sa racuna u evrima, banke to rado konvertuju jer naplacuju konverziju Wink Jednom su mi nudili da deviznom karticom platim dinarski racun, u Bg Smile Uostalom, kad placas preko Amazona npr. ne pitaju te da li je tvoj racun u evrima a prodavcev u dolarima vec nemilosrdno skidaju pare Big smile
Nikada ti se nije desilo da stigne poruka da je vec uplaceno jer ti niko dosad nije platio karticom. Za placanje karticom ide ovako - u bankarskom zargonu (ne znam kako drugacije to da nazovem) na racun koji prima uplatu su "legle pare" iako si ti samo dao broj kartice i naravno kliknuo na "plati". A onda je besmisleno da ti stize poruka da je kupac odabrao LC, ako je vec i uplatio. Valjda Smile
P.S. Izvinjavam se, banke ne na placuju konverziju vec strpnu malo na promeni valute Wink
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od jugana - 18.12.2017 08:41

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)