• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(18.12.2017 08:41)jugana Piše: Koliko znam, mogao je da plati normalnom crnogorskom karticom sa racuna u evrima, banke to rado konvertuju jer naplacuju konverziju Wink Jednom su mi nudili da deviznom karticom platim dinarski racun, u Bg Smile Uostalom, kad placas preko Amazona npr. ne pitaju te da li je tvoj racun u evrima a prodavcev u dolarima vec nemilosrdno skidaju pare Big smile
Nikada ti se nije desilo da stigne poruka da je vec uplaceno jer ti niko dosad nije platio karticom. Za placanje karticom ide ovako - u bankarskom zargonu (ne znam kako drugacije to da nazovem) na racun koji prima uplatu su "legle pare" iako si ti samo dao broj kartice i naravno kliknuo na "plati". A onda je besmisleno da ti stize poruka da je kupac odabrao LC, ako je vec i uplatio. Valjda Smile
P.S. Izvinjavam se, banke ne na placuju konverziju vec strpnu malo na promeni valute Wink

Tako bih i ja rekao da je bilo. Pretpostavka kaže, platio je iz druge države, drugom valutom, bez srpskih podataka za slanje. A ja imam još oko 40 sati da mu pošaljem. Ili da kliknem na problem. A zanimljiv slučaj, zar ne Smile

(18.12.2017 09:13)mldntnskvc Piše: Zdravo svima. Molio bih da se vratite temi a ne da diskutujete na 3-4 stranice o specificnim slucajevima kupovine iz inostranstva koji interesuje 1 promil korisnika, i nisu bas vezane za akciju..

Evo par konkretnih i bitnih pitanja za ovu akciju:

-Koje Visa kartice mogu da se koriste? 
konkretno navedite neku iz najpopularnijih banaka (komercijalne, intese, rajf,...)

-Da li, ako kupim 3 predmeta od jednog prodavca, mogu da biram na koji predmet cu aktivirati popust ili samo na prvi licitirani predmet mogu ostvariti isti?

-I da li mogu da obavim kupoprodaju sa limudocash opcijom sad bez aktiviranja popusta (tj. ne platim karticom) a kod sledece kupovine aktiviram popust kod tog prodavca (platim karticom)? 
Tj. da li ce mi vaziti tad popust, posto prakticno nije prva kupovina...

Hvala,

Izvinite moderatoru, nismo vas prepoznali Big smile Samo odgovori na maltene sva ta pitanja, se već nalaze i na temi i na blogu, trebalo je od početka čitati. Ako se pokaže da kupac jeste platio visa karticom, itekako ima veze sa temom i akcijom, a za sad su po meni 99% šanse da je tako bilo. Ako nije, onda ste u pravu, izvinjavam se za offtopic.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od alexvuk - 18.12.2017 11:05

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)