• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(18.12.2017 15:59)serjoza Piše: E, stvarno ste zagušili ovu temu sa ovom situacijom sa kupcem iz inostranstva - to je slučaj, koristan i edukativan, ali za temu Iskustva sa LC, ne za ovu koja je vezana za POPUSTE pri plaćanju Vizom preko LC. Fiorellino, trebalo bi da isprebacuješ komentare u temu o LC - trebaće nekad nekome.

Slazem se. Jutros kad sam to predlozio ovde su me napali ti isti, sa dodatnim oftopikovanjem... 
Lepo mu je rekao admin, kao i ja jutros da je to druga tema koja ovde interesuje 1 promil ljudi zainteresovanih za ovaj popust. A lik i dalje izmislja neke potencijalne probleme i situacije koje nemaju veze sa ovom akcijom sada vec na 4 strane... iako je dobio konkretne i odgovore i predloge. A ima toliko jos bitnijih nedoumica i nepoznanica u vezi popusta i kartica. Zbog kojih ne bih da preplatim neke predmete nadajuci se popustu ili da me blokiraju zbog nekih inace dozovljenih radnji. Evo tih pitanja:

-Sta je sa Visa Prepaid karticom iz komercijalne, da li je neko koristio i vazi li za popust? I moze li obicna Visa electrom iz komercijalne, vidim ovde nekima (iz drugih banaka) ne moze?

-Citam i da su neki suspendovani. Pa me interesuje da li je dozvoljeno npr. da nekome  kazem da postavi LC opciju da bih mu kupio predmet (iz lise zelja, na kupindu npr.) i ostvario popust, ili da trazim da grupise par predmeta iz ponude?

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od mldntnskvc - 18.12.2017 16:26

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)