• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
(19.12.2017 12:13)fiorellino Piše: @SVI

Akcija je završena sinoć u trenutku kada je istekao budžet (23:11h).

Cilj akcije bila je promocija plaćanja karticama i Limundo Cash-a u saradnji sa našim partnerima iz Vize.

Mogu vam reći da smo izuzetno zadovoljni rezultatima, imali smo veoma veliki broj transakcija tokom prethodna 4 dana.

Napomenula bih samo jednu važnu stavku koju ste u većem broju pominjali, a to je vreme trajanja akcije. U pravilima je bilo naznačeno da popust možete iskoristiti plaćanjem VISA karticom do 15. marta ili do isteka predviđenog budžeta - dakle, samo uplate koje su izvršene dok je akcija trajala obračunate su sa popustom.

Svi koji su kupili predmet ili licitirali na aukciji sa željom da iskoriste popust, ali nisu stigli da uplate novac, mogu se ukoliko žele obratiti korisničkoj podršci Limunda, odnosno Kupinda i zatražiti poništavanje tih transakcija.

Svi koji nisu stigli da iskoriste popuste uskoro će imati novu priliku. :) Sledeću akciju ćemo blagovremeno najaviti i kupcima i medijima pa očekujemo još bolji odziv.

Objasnite vi meni sledeće...predmet je kupljen pre dva dana na aukciji opcijom kupi odmah i kao nacin plaćanja izabrana opcija LC plaćanje vizom za koju je rečeno da se dobija popust od 30%. Izašlo je da treba da se uplati cela suma a ne umanjena za 30%. Istog trenutka je postavljeno pitanje Limundu porukom, na koje još nije dobijen odgovor. Mislim da je to čista prevara, i ako ćete ubuduće tako poslovati, mislim da ćete ubrzo ostati bez članova!!!Ah da, moje pitanje je ako je predmet kupljen na način koji sam opisala, a vi niste na vreme odgovorili, znači li to da ću predmet dobiti sa umanjenjem od 30% ili ne?

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od jacafokus - 19.12.2017 16:26

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)