• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
@jacafokus

citiracu sebe
(15.12.2017 17:29)fox_87 Piše: Evo ja sam iskoristio popust od 30%, skida se standardnih 59din provizije, da se neko ne zabrine suma za naplatu ce stajati ona koju dobija prodavac, ali kada se plati onda se prikazuje 30% umanjena cena + 59din.

prilikom placanja je pisalo bas to, da se umanjenih 30% prikazuje tek nakon placanja, znaci trebala si da kliknes na kupi i bilo bi skinuto sa popustom.

Komentarisao sam kako ce ovo preprodavci da iskoriste, kupe jeftinije prodaju skuplje, ni na kraj pameti mi nije bila fiktivna prodaja i zloupotreba ove akcije, a to je da se recimo ja i neki clan dogovorimo da on kupi od mene imaginarni artikl za 40.000din, on dobije popust od 12.000din koje podelimo na 2 dela i svakom zarada po 50e.
Ovde je takva rigorozna kontrola trebala da radi po tom pitanju, koju ne zelim ni da zamisljam, pogotovo za nove clanove, to sto je neko iz istog grada i koristi LC i ako licno preuzima, ne bi smelo da bude razlog storniranja kupoprodaje, barem ne kog clanova dugog staza i veceg broja ocena, mada u praksi ti su najnamazaniji :)
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od fox_87 - 19.12.2017 18:56

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)