• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE!
Imamo problem - evo o čemu je reč:
Kada na pojedinačnom predmetu uključim LC u toku trajanja Viza akcije popust preko LC se aktivira odmah - kad se predmet otvori tu je obaveštenje o popustu i cena sa popustom, a u spisku predmeta se vidi znak viza popust. Kad se ide na Kupi odmah - i tu je jasno istaknut popust.
Kada aktiviram LC na svim predmetima preko linka koji ste nam onomad poslali u imejlu, ovog: https://www.limundo.com/LC/ukljuciSvudaLC.php  na tim predmetima kad se otvore nema znaka o popustu i kad se ide na Kupi odmah nema obaveštenja o popustu iako u spisku predmeta stoji znak Viza kod predmeta. Pri tom je kod prvog koraka Kupi odmah MOGUĆE izabrati LC.
Šematski:
_____Vidljivost Viza popusta____________U spisku predmeta_______Kad se otvori predmet_________Kupi odmah korak
Ručno LC na pojedinačnom predmetu____________da_____________________da_______________________da
Automatski LC na svim predmetima______________da_____________________ne_______________________ne
Isprobao sam ovo sa kolegom Nagibom.
U trenutku kad aktiviram ovaj post (oko 14:35) prošlo je sat vremena od grupne aktivacije LC i stanje je i dalje kako sam opisao.
El to tako treba i zašto?
Šta ja da kažem kupcu koji tvrdi da sam ga prevario jer je išao na LC, a nije dobio viza popust iako je platio vizom a ja uredno aktivirao LC putem linka koji sam dobio od Limundo grada PRE njegove kupovine?

I još jedna stvar - znak viza popust se ne vidi u spisku "Svi predmeti člana" na Kupindu. Zašto?

I još jedna stvar - bilo bi odlično da se u Listi želja na Kupindu vidi na kojim je predmetima aktivan viza popust.

P.S: sat i po kasnije i dalje ne radi viza akcija na automatski aktiviranim predmetima.

Citiraj

Poruke u ovoj temi
RE: PRIKLJUČITE SE AKCIJI, PRODAJTE VIŠE! - od serjoza - 14.03.2018 15:34

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)