• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prebacivanje sa Limunda na Kupindo.
Bilo bi odlično kad bih mogao svoje neprodate predmete sa Limunda da nekako automatski u par klikova prebacim na Kupindo.

Citiraj
jutros me je iznenadilo to da je ukinuto prebacivanje sa Limunda na Kupindo.
To je bila korisna stvar zaista, mnogo korisnija nego ova fiksna cena ili ovaj redizajn postavljanja aukcije.

Citiraj
Mene je takodje iznenadilo ,sada moram da brisem i pomoci postavljam na Kupindo ,ne razumem zbig cega je to promenjeno .

Ponovo postavljam.

Ne svidja mi se ni ulaz u moj limundo ,ranije je bilo jednostavnije.

Citiraj
ajmo peticaja da se ponovo vrati mogućnost prepacivanja sa Limunda na Kupindo

ja potpisujem i glasam ZA

Citiraj
Evo i ja ZA, nemam licnog interesa, ali zbog vecih prodavaca i njihovih ponuda, mada misim da to nista nece promeniti. Admini idu logikom da ako zazmure niko ih nece videti, ali istupili nam se jezici vise od price. Eventualno se otklone greske koje clanovi prijave a idu na direktnu stetu tima, a one koje idu na stetu clanova njih slabo interesuju.

Citiraj
(01.08.2019 17:29)LiMuBaj Piše: ajmo peticaja da se ponovo vrati mogućnost prepacivanja sa Limunda na Kupindo

ja potpisujem i glasam ZA

A kako se još može glasati osim ZA ako si POTPISAO peticiju? Valjanje
Džaba krečiš - ukida se Kupindo i tu opciju su namerno UKINULI kad su uveli prebacivanje sa K na L

Citiraj
Potpisujem. Iz solidarnosti.
Svako leprsanje uglavnom dovodi do toga da leti perje na sve strane (LiMuBaj)

Citiraj
Naravno ZA, nije mi uopšte jasno zašto je to i ukinuto, jedino ako su istiniti oni tračevi da će Kupindo ostaviti samo za pravna lica, a nas boraniju poslati na Limundo (što bi tek pri sadašnjem cenovniku i stanju, bila katastrofa). Imam jednu knjigu, sećam se otprilike i koja je, nju sam eto prvo stavio na Limundo. Onda kada sam brisao dvadesetak aukcija koje su završile drugo ponavljanje, obrišem greškom i nju, i eto sad je tu negde, a nepostavljena. Da mi se to ne bi dešavalo, rešio sam da sve predmete unosim prvo na Kupindo, pa ću odatle lako da prebacim na limundo. Šteta za knjigu, čami negde mesecima nepostavljena

Citiraj
Naravno - ZA.
Nebo sivo i olovno, ja prodajem sve polovno..

Citiraj
ZA !
NAVALI NARODE JOŠ MALO PA NESTALO https://www.kupindo.com/Clan/popajrbc/SpisakPredmeta

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)