• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poboljšanje protiv zlostavljanja
Šokiran 
Osećam se kao da me neko zlostavlja kad pregledam neku kategoriju od 7 strana a na 3 strane neki limundovac zlostavljač i silovatelj zdravog mozga, postavio svako šrafče iz svoje gvožđare.
Na Kupujem Prodajem su uz moje sugestije a za zaštitu nas koji u pretragama naiđemo i do 100 strana samo jednog oglašivača koji smišljeno upotrebljava određene reči , ubacili opciju da mi po želji možemo da klikom na dugme, učinimo te oglašivače za sebe nevidljivim. To predlažem i vama jer ako posećujem redovno neku kategoriju a više od pola licitacija je samo od jednog člana, koji pritom meni izaziva i gađenje jer je atak na zdrav razum. 
Evo još jednog primera iz kategorije koju više i ne otvaram jer mi je toliko puta izazvala gađenje. Neki limundovac je par godina izbacivao neke stare kanalizacione i vodovodne elemente u nekoj prljavoj kesi koja ni u kontejneru takva ne može da se nađe. Jednomrečju izbacivao a možda još izbacuje đubre - otpad , plastične cevčice pune fekalija . Pa jel to nije da vam se zgrozi i da otvarate tu kategoriju. 
Razmislite kako možete da nas zaštitite od pojedinih članova ili nam omogućite da se sami zaštitimo. :skaceodsrece:

Citiraj
Hvala vam što ste sa nama podelili vaše mišljenje i hvala vam na upućenom predlogu. Vaš komentar je prosleđen.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)