• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prodavac ne odgovara
Duga 
Kupila sam neku sitnicu, prvobitno sam pitala za licno preuzimanje a onda odmah pitala za najpovoljniju opciju slanja, eventualno pouzecem. Prodavac mi je poslao paket ali mi nije ostavio podatke za placanje, niti je postar ista uzeo. Na poruke ne odgovara, slala sam mu sms - nista. Ne znam kako coveku da dostavim novac.

Citiraj
Ako ne odgovara, onda nikako , ako se javi i kaže kako onda tako...

Citiraj
(19.06.2019 04:23)tiabulat Piše: Kupila sam neku sitnicu, prvobitno sam pitala za licno preuzimanje a onda odmah pitala za najpovoljniju opciju slanja, eventualno pouzecem. Prodavac mi je poslao paket ali mi nije ostavio podatke za placanje, niti je postar ista uzeo. Na poruke ne odgovara, slala sam mu sms - nista. Ne znam kako coveku da dostavim novac.

Možete nama putem kontakt strane http://www.limundo.com/Kontakt poslati korisničko ime prodavca, pa da mi probamo da stupimo u kontakt sa članom.

Citiraj
Osim ako se ne radi o necem jako jeftinom pa je mozda prodavac namerno poklonio...

Citiraj
(19.06.2019 04:23)tiabulat Piše: Kupila sam neku sitnicu, prvobitno sam pitala za licno preuzimanje a onda odmah pitala za najpovoljniju opciju slanja, eventualno pouzecem. Prodavac mi je poslao paket ali mi nije ostavio podatke za placanje, niti je postar ista uzeo. Na poruke ne odgovara, slala sam mu sms - nista. Ne znam kako coveku da dostavim novac.

Ja mislim posto je to bila sitnica coveku jue bilo glupo da ti naplati, jer bi ti vrv izasla skuplja postarina nego paket tako da ti je poslao kao poklon.

Zahvali mu se :)

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)