• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Licno preuzimanje od 30km
Moguce da je do mene, ali zar nema jos nekoga ko popizdi kad licitira do nekog iznosa i racuna da ce da ustedi na postarini jer je moguce licno preuzimanje, iz istog ste grada a onda shvatis da treba se vozis jedno 50-60km u oba pravca radi licnog preuzimanja?! Npr prodavac naveo Beograd Palilula ...za mene iz centra Bgda Palilula je DO PANCEVACKOG mosta a ne predgradje Panceva. Novi Bgd je kod SAva Centra a ne u Tosinom bunaru ili dalje... Jos kad dodas nadrkane prodavce koji nece ni pedalj od svoje kuce (valjda iz nekog principa) a podjednako sturo oce da daju podatke o licnom preuzimanje npr Palilula ...dal je to STVARNO Palilula ili 30km dalje OVca Borca i ostala CHA naselja?! Kako bi bilo da se kod pretrage uvede opcija LICNO PREUZIMANJE i onda stavis odredjeni broj km 2,3,5 ili 50 km od tvog onog PAK broja i znas sta mozes da ocekujes gde ce put da te odvede po predmet koji licitiras?? U pretrazi ti se pojavi samo prodavci 1km ili 2 km daleko od tebe, ili vec koliko km izaberes. Nisam ja smislio ovo, vec postoji na ebayu a posto imamo i mi sada PAK brojeve po njima moze da se odredi razdaljina od kupca do prodavca

Citiraj
dupliraju se tebe besporebno evo čak juče je otvorena ista ovakva tema pa to nema smisla

pa pitajte pre licitiranja ako želite lično prodavca okvirno i pribižno za lokaciju

inače ja ovo gledam kao bezobrazluk kupaca koji očekuju da su prodavci njihove prve komšije ili negde tu usput

dešavalo se ovo i meni kao kupcu ali ko mi je kriv mogao sam da pitam prodavca da mi precizira gde je lično preuzimanje a mnogi prodavci i navedu u uslovima prodaje gde je tačno lično preuzimanje kao npr ja :)

Citiraj
Inace ja na ovo gledam ... ima previse nepismenih ili slabo pismenih prodavaca na limundu. Ako nudis licno preuzimanje ..a u komentaru -opisu napises NA ADRESI KOJU DOBIJETE OD LIMUNDA ..sta si nego retard, ili nemas puno prijatelja pa ti je super da se dopisujes , bar sa ljudima sa limunda.
Da ne bi morao da 'caskam' sa prodavcem, jednostavnije je da odredjenije kaze koji kraj grada ili sela je preuzimanje. Sa Vracara sam, najmanja Bgd opstina peske uzduz i popreko mozes da je obidjes za pola sata, pa opet napisem licno preuzimanje na potezu od pravnog do vukovog spomenika, da ljudi znaju, pa ko ume da cita znace da je dogovor oko licnog preuzimanja moguc na toj relaciji. Ljudi mogu da se i dogovore, ostali oblici zivota i ne mogu
Da ne bi dolazilo do toga limundo moze da uvede RAZDALJINU pa izaberem pri pretrazi do koliko sam km spreman da idem radi licnog preuzimanja.

Citiraj
to stoji , i ja sam kao prodavac baš i naveo precizno gde je sve moguće lično preuzimanje (naveo sam 3 lokacije) što bi po meni trebalo i ostali prodavci da urade ako nisu ,ali i pored toga što sam precizirao neki kupci traže čak da im lično donesem na njihovu adresu tako da niko tu nije cvećka

ako prodavac nije napisao jer je eto takav kakav je da ne lajem onda ga treba pitati porukom...

Citiraj
e pa to mi se samo nije desilo, da neko trazi da mu isporucim.. ipak izgleda nisam 'najgori'
100 ljudi 100 cudi..100 zena AHM
ima prodavaca koji napisu LICNO PREUZIMANJE NA ADRESI i posto je uneo i sprat i broj stana to bukvalno shvata pa nece da sidje ispred svoje zgrade ... Kupujem i na ebay, i tamo ljudi precizno napisu sve u vezi preuzimanja ali mozes se dogovoris, ako covek vidi da treba vozis 1h vremena do njega, a on vec dolazi u tvoj kraj poslom lako se ljudi dogovore
U pretrazi postoji do koliko km od svog postanskog broja (nas PAK) dolazi u obzir kupovina toga sto trazis ( ok tamo se zavrsava sa pretragom po celom svetu) a mozes da od ponudjenog izaberes od 1km, 2km, itd pa do pretrage po celom svetu.
Posto vec neko vreme imamo PAK verujem da je moguce da limundo uvede i to, gde ce prema unetom PAK da odredi razdaljinu i da uvrsti ili odbaci tu aukciju zbog razdaljine

nisam video drugu temu

Citiraj
ja imam problem jer živim-radim na 2 adrese koje su 20 km udaljene a limundo je ukinuo da može 2 opštine to je bilo moguće prvih nekoliko godina moga staža ovde , pa sam se odlučio za opštinu koja ima više stanovnika ...

nego ima i prodavaca koji izmisle adresu , znam jednog prodavca koji je stavio glavnu poštu u NS za svoju adresu

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)