• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monopol kurirskih sluzbi!
Dodjoh prvi put samo da bi procitao iskustva iskusnijih na ovo temu i šokiran sam da nema niko ništa nije napisao..možda zato što su iskusniji članovi uglavnom prodavci, a ovo boli kupca. 
Primim 2-3 paketa mesečno, od kad znam to je 200-400din..zadnjih par nedelja primio sam tri paketa od različitih službi, platio sam dva puta po 500 i kusur, i jednom 842din za ništa posebno teško..
Ako više službi u istom trenutku digne cenu za 100% ja ne vidim drugo objašnjenje sem da je reč o odruživanju ma tržištu ili monopolu. Da li je iko primetio isto? Veliki pozdrav svima.

Citiraj
(25.06.2020 14:58)munjozo Piše: Dodjoh prvi put samo da bi procitao iskustva iskusnijih na ovo temu i šokiran sam da nema niko ništa nije napisao..možda zato što su iskusniji članovi uglavnom prodavci, a ovo boli kupca. 
Primim 2-3 paketa mesečno, od kad znam to je 200-400din..zadnjih par nedelja primio sam tri paketa od različitih službi, platio sam dva puta po 500 i kusur, i jednom 842din za ništa posebno teško..
Ako više službi u istom trenutku digne cenu za 100% ja ne vidim drugo objašnjenje sem da je reč o odruživanju ma tržištu ili monopolu. Da li je iko primetio isto? Veliki pozdrav svima.

probaj post express i nemoj nikad ni u ludilu plaćati pouzećem to je najgora opcija

Citiraj
(25.06.2020 15:18)LiMuBaj Piše:
(25.06.2020 14:58)munjozo Piše: Dodjoh prvi put samo da bi procitao iskustva iskusnijih na ovo temu i šokiran sam da nema niko ništa nije napisao..možda zato što su iskusniji članovi uglavnom prodavci, a ovo boli kupca. 

probaj post express i nemoj nikad ni u ludilu plaćati pouzećem to je najgora opcija
pogotovo ako prodavac jos trazi da mu se novac uplati post netom.

Citiraj
Pa da aks i bex su drasticno poskupili a za PE nisam gledao cenovnik...

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)