• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbolje kupovine (cena/kvalitet)
Interesuje me koje su vase najbolje kupovine do sad? Odnos cena kvalitet...

Moje koje su mi ostale u secanju...
1. Quicksilver ram za naocari - pecao sam dioptrijski ram koji mi se svidja skoro 2 meseca, i kupio original quicksilver ram koji kosta po katalogu 130$ za svega 1200,00 dinara
2. Motorola Razor XT910 - mobilni telefon, cini mi se platio sam ga polovnog oko 13.000,00 na aukciji u to vreme je bio 280e polovan u mobilnim prodavnicama, koristio ga ponosno 1.5 godinu i onda prodao na Limundu pre par meseci za 10.500,00 :cool: :thumbsup:

Kao sto vec rekoh ranije, kupujem samo kad mi treba, vise prodajem, ali eto ovo su moja dostignuca i uspesi na koje sam ponosan i kojih se rado secam :kafa:

Citiraj
POLLINO cizme za sneg, nove -na Kupindu prodavac prodavao za 650 din - u prodavnici 5500.
PUMA patike nove, na kupindu za 2999 - u prodavnici kostaju 10999.
Benneton somotksi sako na Limundu 249 din - u prodavnici 8500.
Gumene cizmice nove na Limundu - 450 din, - u prodavnici takve 2200.

Citiraj
Vrhunski nemački kožni mantil sam uzeo pre par godina za 2000 din na Limundu.
Folk is not dead!

Citiraj
Ja kupila ćerki super jaknicu za 99 dinara. Više sam dala za poštarinu. Nije neka poznata marka, ali je super debela i topla i moćiće da je nosi i sledeće zime. Baš sam zadovoljna tom kupovinom!!!!

Citiraj
Ljubičasti Benetton kaput za 1650 dinara. Obožavam ga!!!!

Citiraj
Shellys Rangers za 2500... bile su oglašene kao polovne, a izgledale su kao da su bile nošene celih 20 minuta.
Motorciklistička kožna jakna, za 1000 dinara
LP Paraf "Zastave" za 3000

Od garderobe za klince ne mogu da izdvojim, jer tu ima ozbiljne, fenomenalno očuvane brendirane odeće u rasponu cena 99-399 dinara. Mislim da se mučeni klinci ozbiljno šokiraju kada dobiju nešto što je iz radnje, a ne sa Limunda ;)

Citiraj
To beše knjiga Andre Gavrilovića ''Znameniti Srbi XIX veka'', antikvarna.
Jedna od najređih, najtraženijih i najvrednijih srpskih knjiga, vrednost u antikvarnicama u odličnom stanju joj je oko 1000e. Ja sam u lošijem stanju nju pazario za 800 din... :)

Citiraj
(13.12.2014 11:09)Pancevacki Piše: To beše knjiga Andre Gavrilovića ''Znameniti Srbi XIX veka'', antikvarna.
Jedna od najređih, najtraženijih i najvrednijih srpskih knjiga, vrednost u antikvarnicama u odličnom stanju joj je oko 1000e. Ja sam u lošijem stanju nju pazario za 800 din...  :)

Wow e to je kupovina. Svaka cast :rukovanje:

Citiraj
Na današnji dan, 15.1.2015, moja zvanično najbolja kupovina je postala kupovina od pre pet godina.

Ne, nisam kupila vremeplov, već... u martu 2010. za 1000 dinara polovan iPod Nano prve generacije.

2011. je Apple objavio program besplatne zamene svih iPod Nano uređaja prve generacije, prodatih između septembra 2005. i decembra 2006. Do skora to nije moglo da se izvede kod nas, jer nije bilo zvaničnog Apple servisa. Od pre mesec dana konačno može, i tako ja odnesoh svoj muzejski primerak na zamenu.

Danas me zvali, i podigla sam nov-novcat iPod Nano sedme generacije (poslednja koju su izbacili), mislim da nov košta 220 eura -- a plaćen je 1000 dinara pre pet godina.

Malo je reći da sam :skaceodsrece: zbog toga.

Citiraj
Čak i pored skoka kursa evra, 1000 dinara od pre pet godina nije 220 eura. Možda je bilo 20 :) Da ste štedeli 1000 dinara u banci za pet godina biste na kamatu dobili možda 500 dinara, a da ste štedeli u evrima, još manje. Dakle, Limundo je najbolji štediša. Odlična kupovina, svaka čast, i odlična pričica. Što rekle babe, u zdravlju da Vas služi novi iPod Nano.

Citiraj
Manual kaubojke za 1500, prošlu zimu, inače koštaju oko 25000 ;) Odlično očuvane, mislim, možeš li uopšte Manual uništiti?

(15.01.2015 21:40)moonster Piše: Na današnji dan, 15.1.2015, moja zvanično najbolja kupovina je postala kupovina od pre pet godina.

Ne, nisam kupila vremeplov, već... u martu 2010. za 1000 dinara polovan iPod Nano prve generacije.

2011. je Apple objavio program besplatne zamene svih iPod Nano uređaja prve generacije, prodatih između septembra 2005. i decembra 2006. Do skora to nije moglo da se izvede kod nas, jer nije bilo zvaničnog Apple servisa. Od pre mesec dana konačno može, i tako ja odnesoh svoj muzejski primerak na zamenu.

Danas me zvali, i podigla sam nov-novcat iPod Nano sedme generacije (poslednja koju su izbacili), mislim da nov košta 220 eura -- a plaćen je 1000 dinara pre pet godina.

Malo je reći da sam :skaceodsrece: zbog toga.

Svaka čast!!! Čestitam!
Boli briga vuka šta ovca misli o njemu!

Citiraj
Neko seme paradajza, ... celo leto jela kao blesava. Organski.

Prosle godine palez bio, zbog vlage, sunce mu ... :)

Citiraj
poslednja kupovina, pre mesec dana. Gorenje sokovnik, nov - 4 200. Sljaka mali svaki dan :)
miss sixty sandale - 900din drugarica je imala takve u srednjoj, otkidala sam na iste, ali ih je ona kupila po redovnoj ceni od 150e jos pre x godina
o'neill cizme - prave one za sneg (bas iste ovakve http://www.b92.net/info/galerija/zoom.ph..._id=123400)
za 1 000 i nesto din, sad bas vidim po gradu, takav model, 5000 na snizenju, finalnom.
Svaka knjiga u rasponu od 99-299din je za mene i vise nego uspesna kupovina (s obzirom na to da u knjizari retko moze da se nadje knjiga ispod 799 din a da nisu pisale Marijane, Bjelice, voditeljke spisateljice itd) :)

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Kupila ja veš mašinu Siemens. Moja prolupala, ja odlepila i kliknem na aukciju na kojoj piše: Mašina radi, ali ja ne znam da je uključim. Ne znam ni ja. Kupim je ja i u razgovoru mi žena kaže da to njen otac dovlači iz Nemačke, ako ne bude radila mašina vratiće mi novac. I pošalje je odmah, bez uplate. Ja trk i uplatim njoj 7 ili 8 hiljada, ne sećam se.
Stigla mašina, ja u kupatilo, sin za you tube i viče: prvo dugme, ono na 40, levo, desno, i nije nešto komplikovano da se pokrene...mašina povukla vodu, odradila, ma sve, nikad belji i čistiji veš nisam imala!PS. Mašina ima i program za sušenje :)
Ugl. mogla sam ženu i izvozati i tražiti joj pare nazad, sumnjam da bi tražila da plati za isporuku i natrag preko 2000 dinara, ali ja sam bila tako srećna... I još uvek sam srećna i euforična kad je uključim, obožavam tu mašinu! Mašina evo godinama već radi bez greške!

Osećam se ponosno!!!
Boli briga vuka šta ovca misli o njemu!

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 3 Gost(a)