• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 2 Glasova - 3 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Limundo Tim - lepo, ruzno, srecno, tuzno
Pala mi je na pamet jedna pitka tema u kojoj bi clanovi Limundo Tima mogli da nam prepricavaju zanimljive situacije, smesne poruke, sporazume i nesporazume, sta ih je nasmejalo ili iznerviralo u komunikaciji sa clanovima, smesna pitanja i odgovore i tome slicno.
Naravno, ako su raspolozeni i ako nije poslovna tajna Smile

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Smile
Ja ipak mislim da nije tako i da i tek kako imaju price za pricanje. No, sacekajmo da vidimo sta oni imaju da kazu na ovu temu.

Citiraj
MISLIM DA JE TEMA DOBRA I DA BI LIMUNDO TIM IMAO MNOGO TOGA DA NAM KAŽE Smile
ALI, PRE SVEGA, INTERESANTNE STVARI U KONTAKTU SA ČLANOVIMA A NE DOGODOVŠTINE MEĐU NJIMA U LT-u.

Citiraj
(15.12.2014 20:30)pezzys Piše: MISLIM DA JE TEMA DOBRA I DA BI LIMUNDO TIM IMAO MNOGO TOGA DA NAM KAŽE Smile
ALI, PRE SVEGA, INTERESANTNE STVARI U KONTAKTU SA ČLANOVIMA A NE DOGODOVŠTINE MEĐU NJIMA U LT-u.
Nije dozvoljeno "vikati" u ovoj kafani. Angry

Citiraj
(15.12.2014 20:39)goran2485 Piše:
(15.12.2014 20:30)pezzys Piše: MISLIM DA JE TEMA DOBRA I DA BI LIMUNDO TIM IMAO MNOGO TOGA DA NAM KAŽE Smile
Nije dozvoljeno "vikati" u ovoj kafani.  Angry

Komentar pisan velikim slovima ne mora uvek da znači da se nešto naglašava - "viče" ... u ovoj kafani ima i slabovidih .... Smile Wink

Citiraj

Citiraj
BitterLemon ДА ЛИ СИ ПРОБАО ДА ПИШЕШ Ђ ТАМО ГДЕ ТРЕБА Ћ И ОБРНУТО. КАД САМ ТО УРАДИО, СВЕ ИСПАЛО КАКО ТРЕБА. МИСЛИМ ОЗБИЉНО.

Citiraj

Citiraj
ИМАО САМ НАЈБОЉУ НАМЕРУ, ШТО ГЕНИЈЕ BitterLemon ???

Citiraj

Citiraj
test

Citiraj
(15.12.2014 17:55)BitterLemon Piše: Шта ту има да се прича, имају 25 генерисаних порука које понављају као папагаји и нервирају људе.

LOL
Desavalo mi se x puta da mi odgovore sablonski, ima istine u ovome sto pise kolega  Smile
Razumem ja da i njima nije lako, ali kada pitam jasno pitanje a dobijem odgovor koji nema veze sa mojim pitanjem...  Angry

Nego postoje i ocene odgovora od LT-a, zivo me zanima da li to sluzi samo za statistiku ili za jos nesto  Pravi se lud

Citiraj

Citiraj
Secam se kada sam se zalio zbog neopravdane negativne ocene.
Situacija je bila potpuno jasna.
Moja prouka je bila otprilike ovakva:

"Postovanje,

Zamolio bih vas da mi obrisete negativnu ocenu koju sam dobio od clana xxxx.

Ocena: Odbija da mi posalje izlicitirani predmet, valjda nije zadovoljan izlicitiranom sumom.

Link ka aukciji: xxxxxxxxxx

Naravno da sam odbio da mu posaljem predmet jer sam prilikom postavljanja aukcije oznacio samo opciju "Licno preuzimanje". Pored toga, u tekstu akcije sam ponovio da je obavezno licno preuzimanje na mojoj adresi i da kupac mora sam da organizuje transport."

Odgovor koji sam dobio je bio u stilu:
"Dostavite nam dokaze za Vasu tvrdnju."  Facepalm

Poludeo sam kada sam to procitao.  Angry

Na svu srecu, nedugo posle toga sam dobio jos jednu poruku od drugog clana Limundo tima, u kojoj je pisalo da mi je ocena obrisana.

(15.12.2014 23:46)BitterLemon Piše: Фрајла сад барем не мора бринути за оцену, неки овде(нећу их именовати) има да пишу сваки дан само да би "лепили" петице. Smile

Meni se cini da ces ti biti prvi medju njima, posto vidim da je nesto mnogo cesto pominjes.  Pravi se lud

Stvarno ne bi bilo lose kada bismo mogli da biramo kom clanu Limundo tima saljemo poruke preko Kontakt stranice.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)