• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvrdoglavi limundo agent
Trebalo bi da svi znamo kako funkcionise. Agentu kazemo do koje sume da licitira za nas. Ali nema logike ako vec nije jos izlicitiran taj iznos da ne mozemo da smanjimo ponudu i na taj nacin se predomislimo. Mislim da je to logicno da se omoguci.

Citiraj
Podržavam predlog

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
I šta ako smanjiš na manje od drugoplasirane ponude? Poništava se tvoja ponuda?

Citiraj

Citiraj
(15.12.2014 21:06)BitterLemon Piše: ПРОМАШИО СИ ПОЕНТУ.

Pretpostavljam ja? Pa objasnite mi, ozbiljno pitam.

Citiraj

Citiraj
Aha, sad razumem. Hvala.

Citiraj
Tako je, prvi deo trece recenice prvog posta Big smile

Citiraj
Onda moraju i pravilnik da menjaju.

Citiraj
Radićemo na toj opciji - da se članu omogući da smanji maksimalnu ponudu koju je uneo.
Za sada, ako ste pogrešili i želeli biste da smanjite ponudu (da Limundo agent ne nudi dalje) obratite nam se putem Kontakt strane za pomoć.

Citiraj
(15.12.2014 21:18)xzy Piše: Tako je, prvi deo trece recenice prvog posta Big smile

Pa ako ćemo da se smejemo i teramo mak na konac onda ti nisi precizno objasnio. Citiram: "Ali nema logike ako vec nije jos izlicitiran taj iznos da ne mozemo da smanjimo ponudu i na taj nacin se predomislimo." Smanjimo ponudu MOŽE po ovom određenju biti i na 10 dinara (ili kolika je već bila početna cena aukcije). Reč "predomislimo" to sugeriše. Ono što je kasnije Bitter pojasnio zahteva određenje: "Ali nema logike ako vec nije jos izlicitiran taj iznos da ne mozemo da smanjimo ponudu NA IZNOS KOJIM TRENUTNO VODIMO NA LICITACIJI ILI VEĆI i na taj nacin se predomislimo."
Tako je govorio Gajo Petrović.  Cool

Citiraj
Tacno ali zezao sam se sa postom, nisam mislio nista lose Wink

Citiraj
Nema nikakvih problema što se mene tiče, nego lak sam na logiku k'o šiparica na... božemeprosti. Hihi

Citiraj
Po meni aukcija gubi smisao i sa vremenom zavrsetka. Trebalo bi posle svake ponude da se produzi vreme za 15sek.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)