• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nepristojna Ponuda
Uzvičnik 
sta pomislite i kako se ocecate kad vidite da neko nudi 4999 ili 490 dinara ?

Angry , Thumbs up , :rolf: , Hmm djavo ,sic po guzi , Telefoniranje

Citiraj
Ne razumem pitanje? Kako se osecam kao prodavac ?

Pre se kucanje ispod okruglog iznosa vezivalo za dizanje cene dvojnim nalogom , sada vidim da je to praksa ljudi koji ocigledno ne zele pobedu, jer ja nikada nisam kucao nesto tako, ako je vrednost robe 2000 i zelim je, kucacu recimo 2012din da bih osigurao pobedu od onoga ko kuca okruglo, sve preko toga je preplacivanje

S obzirom da ima tih koji kucaju 4999 ja koji nudim par dinara vise, pobedim Smile
Kao prodavca ne dotice me koliko neko kuca kada licitira kod mene
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
pa npr. posmatrate neku aukciju ili nudite cena je npr .1000 dinara vi ponudite 5010 dinara a u zadnjoj sekundi neko 4999 dinara

jer nije bas retka pojava neko bas iako nece da kupi ali da vam zabiberi corbu...

meni cak to smeta i kad ja samo posmatram pa vidim da neko filuje cenu...

ok sto pobedite li kakva je to pobeda kad vam neko maksimalno nafiluje cenu,cisto me zanimaju emocije kad to vidite ili kad vam se to desi...

Citiraj
axa, znaci ja  licitiram i neko mi digne cenu do mog maksimuma
ako vidim da je clan od 0 ocena besan sam ko ris jer pomislim da je dvojni nalog sic po guzi

ali zato kazem, ako nesto bas zelim nudim koliko sam spreman da ponudim, i to je to, pobeda po ceni koju ja odredim je bolje nego izgubiti aukciju

a ako nesto zelim uz popust onda nudim 70% vrednosti, i to je onda lep osecaj za kupca, kada nesto uzme 50%-30% jeftinije, naravno druga strana medalje je kada prodajem zelim da nesto dostigne sto vise, vecita borba  ova dva .... djavoAngel

Citiraj
Ne obracam paznju na to. Ja tek sto nudim ludacke cifre, 614, 1006, 328, 157... nidje veze.

Citiraj
vidis, o tome nisam razmisljala, ali verovatno ima i toga... pogotovo sto sam ja jedna od onih koji nude 1111, 911, 3011... Hmm
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
(15.12.2014 22:45)LiMuBaj Piše: sta pomislite i kako se ocecate kad vidite da neko nudi 4999 ili 490 dinara ?

Angry  ,  Thumbs up ,  :rolf:  ,  Hmm djavo ,sic po guzi , Telefoniranje

Kao kupcu mi ne smeta, posto sam vec unapred isplanirao koliko para cu da potrosim. Mnogo gora situacija je kada ponudim 5003 dinara, a pobedi neko ko je ponudio 5004.  Facepalm

Vise mi smeta kada prodajem pa neko ponudi takvu cifru, jer ostali kupci mogu da pomisle da taj neko podize cenu, pa da odustanu od aukcije.

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
"Ако нудим лежећи и не видим тастатуру ......." ЗАНИМЉИВО RukovanjeLOL

Citiraj
(15.12.2014 22:45)LiMuBaj Piše: sta pomislite i kako se ocecate kad vidite da neko nudi 4999 ili 490 dinara ?

Angry  ,  Thumbs up ,  :rolf:  ,  Hmm djavo ,sic po guzi , Telefoniranje

Isto kao kada u prodavnici vidim cenu od 4.999 dinara Kafica

Citiraj
(16.12.2014 09:29)BitterLemon Piše: Ако нудим лежећи и не видим тастатуру онда углавном нудим цифре 1111, 2222, 3333

Jesli li nudio nekada 666 djavo ,vidim da neki vole ovaj broj
Ovo ti je stvarno ludo,da dizes cenu dvojnom nalogu,pozavideli bi ti i storage hunters na tome. Rukovanje

Citiraj

Citiraj
(16.12.2014 12:39)BitterLemon Piše:
(16.12.2014 12:20)fox_87 Piše:
(16.12.2014 09:29)BitterLemon Piše: Ако нудим лежећи и не видим тастатуру онда углавном нудим цифре 1111, 2222, 3333

Jesli li nudio nekada 666 djavo   ,vidim da neki vole ovaj broj
Ovo ti je stvarno ludo,da dizes cenu dvojnom nalogu,pozavideli bi ti i storage hunters na tome.  Rukovanje

Па нека плаћа провизију кад воли. Него, нисам ја једини, знам још најмање тројицу који су радили исто што и ја.

Interesantna situacija. Neko te mogao prijaviti zbog opravdane sumnje da veštački podižeš cenu. Sa dokazima - LT bi imao dosta problema da utvrdi da li je to tačno ili nije. Baška tvoj motiv - obrazac kao kod "pumpanja".

Citiraj

Citiraj
(16.12.2014 09:29)BitterLemon Piše: Тако сам једном чувеном члану овде на неких 200 аукција за две батерије нудио 198 дин. јер су његови дуплаћи увек гурали на 200 динара.
Касније сам сазнао нешто и о самом члану, али то је већ мање важно.
И дан данас иду аукције које се понављају више стотина пута и никада ниједна не оде испод "загарантоване цене".

Baš me zanima šta si to saznao jer je taj član u top best prodavaca i lično sam ako mislimo na istog prijavio sigurno 10-tak puta i dalje je aktivan .
Ima li on protekciju ili ???

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)