• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 4 Glasova - 4.25 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prva pobeda na aukciji :D
Limundo 
Da li pamtite prvu stvar koju ste izlicitirali na limundu, a i ako ne pamtite pogledajte u ocenama  :hihi:
Sta je to bilo, kakvi su vam utisci bili za tu prvu pobedu na aukciji ?

[Slika: IhhmMFc.jpg]

Kao sto se vidi iz ocene prva pobeda a cini mi se i licitacija je bila za zimsku jaknu, izlicitirao sam je po nekoj smesnoj ceni od cini mi se 800 i neki dinar, sa postarinom je izasla oko 1.ooo . Jakna koju i danas imam, i ako polovna, bila je ocuvana, mislim da ju je prodavac i oprao pre slanja. Sve ispostovano i veoma korektna saradnja koja me je naucila da za malo moze da se dobije mnogo.
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
15. Feb. '12

14:24 Sve je bilo maksimalno korektno,izuzetno prijatna komunikacija, brza realizacija,kupac od poverenja , sve pohvale i preporuke za dalju saradnju. Limundovac za 10++++
Lonac za mleko od 2 litra Berghoffer,Novo!!!!

Pozitivna
(od prodavca)

:) bas je lepo setiti se, kupila sam lonac za gospodina (komsiju) koji je bio polupokretan, i zaboravila sam na to..
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
Prvi put kad sam licitirala sam htela da vidim kako radi licitacija i mislila sam da mogu da obrišem ponudu. :)
I tako ja završih sa minusom od 500 dinara i posterom Čarlsa Bukovskog :)
:lotr:

Citiraj
vrlo mi je friško u sećanju da stvar bude bolja nisam bio blizu kompjutera ni blizu u trenutku završetka aukcije :)

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
Septembar 2009, kupila sam "Hobita", jer sam do tada imala samo izdanje na engleskom. Prodavac dete007 je i dalje aktivna i ima preko 8000 pozitivnih. Beše baš lepa saradnja, a kasnije sam kupovala još knjiga od nje.

Citiraj
Kupila sam jaknu za ćerku. Nisam imala santimetar da izmerim, pa sam onako odokativno i nije ispalo loše. Vidim da prodavac nije aktivan već 2 godine.....

Citiraj
08. februar 2010.

[Slika: untitled.png]

Kako je u društvu postala popularana zanimacija u vidu Texas Holdem pokera, rešili smo da nabavimo set za igranje. Niko nije znao gde ga možemo nabaviti po pristojnoj ceni, pa sam odlučio da pogledam na Limundu. Nekoliko meseci pre toga sam registrovao nalog i nisam ništa kupovao niti prodavao. Smatrao sam to dobrom prilikom da se oprobam na sajtu i od tada je započela ljubav između mene i Limunda.  LimundoSmajli

Citiraj
(29.12.2014 19:56)gunner14 Piše: 08. februar 2010.

[Slika: untitled.png]

Kako je u društvu postala popularana zanimacija u vidu Texas Holdem pokera, rešili smo da nabavimo set za igranje. Niko nije znao gde ga možemo nabaviti po pristojnoj ceni, pa sam odlučio da pogledam na Limundu. Nekoliko meseci pre toga sam registrovao nalog i nisam ništa kupovao niti prodavao. Smatrao sam to dobrom prilikom da se oprobam na sajtu i od tada je započela ljubav između mene i Limunda.  LimundoSmajli

omiljena ocena pojedinaca: sve OK :@
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj
[Slika: KTv1DC1.png]
Folk is not dead!

Citiraj
Septembar 2011.

Ogradica krevetac za jednu predivnu bebu. :thumbsup:
Na kupindu prodavac  me nagovori a tada:-/:-/ da lično van kupinda završimo.
Sad mi krivo nemam uspomenu:cry:

Citiraj
03. Nov. '12
19:24 Sjajna saradnja,čestitke na prvoj oceni.
ENCIKOPEDIJA BRITANIKA I POZITIVNA
(od prodavca) alexvuk
Amor vincit omnia Claude os, aperi oculos! Dum spiro spero
Ljubav sve pobjeđuje Ćuti i gledaj Dok dišem (živim), nadam se

Citiraj
17. Apr. '11
14:41 Brza i efikasna saradnja i realizacija. Super član.
Pentium III + Monitor Pozitivna
(od prodavca) giftwho :))

A onda sam sa tim računarom zaradila za svoj prvi laptop prodajom na Limundu i Kupindu, ha?? ;)
Boli briga vuka šta ovca misli o njemu!

Citiraj
Cetri predmeta na cetri aukcije po 10 dinara sve gluposti , od toga dva nikad nisu ni stigla , a za druga dva skuplja postarina od njih . U sustini i druga dva su u djubretu zavrsila . Sve cetri licitacije su bile licitarane isto vece mislim. Hteo da vidim dali moze da se kupi nesto za 10 dinara . I konstatovano moze , uz to sam saznao da to i netreba nikome osim meni . :rolf: :rolf: :rolf:

Citiraj
(29.12.2014 18:24)moonster Piše: Septembar 2009, kupila sam "Hobita", jer sam do tada imala samo izdanje na engleskom. Prodavac dete007 je i dalje aktivna i ima preko 8000 pozitivnih. Beše baš lepa saradnja, a kasnije sam kupovala još knjiga od nje.

I moja prva kupovina je bila kod Sanje - dete007  :thumbsup: :

27. Jan. '10
70 RAZLIČITIH SLIČICA ZA ALBUM PIANETA CALCIO 96/97-DS
"Pouzdan kupac. Preporuka za saradnju."

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)