• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poenta cafea?
[Slika: 1zg3pmx.jpg]

Citiraj
Nema poente nego druzenje pozitivna atmosvera
http://www.kupindo.com/Clan/PANISER/SpisakPredmeta
POSETITE MOJE TEME:
Za koji strani klub navijate?
Smajliji
Omljena destinacija i putovanje
Omiljeni superheroj?
DRUŽENJE (muzika,filmovi,slike>>>....)
IGRICE (PS.PlayStation...)
Slike clanova LimundoCafe

Citiraj
Pa za to ima već tristahiljadadvestadevesetpet foruma/sajtova mora li i ovaj?

Citiraj
(03.01.2015 15:24)TajaNS Piše: Pa za to ima već tristahiljadadvestadevesetpet foruma/sajtova mora li i ovaj?

Ne mora, treba tristahiljadadvestadevedesetšesti forum/sajt .... PODRŠKA LIMUNDO CAFE-u !

Citiraj
(03.01.2015 17:01)pezzys Piše:
(03.01.2015 15:24)TajaNS Piše: Pa za to ima već tristahiljadadvestadevesetpet foruma/sajtova mora li i ovaj?

Ne mora, treba tristahiljadadvestadevedesetšesti forum/sajt .... PODRŠKA LIMUNDO CAFE-u !

:thumbsup: :klanjam se: :thumbsup:
Yeah :skaceodsrece:

Citiraj
Poenta je da trenutno Limundovcima ocigledno vise ˝leze˝ lagodnije teme, predpodstavljam, zbog praznicne atmosfere.

Mislim da ne treba zbog toga ˝prozivati˝ Limundovce kojima je sada zabavnije da igraju igrice - jer nikome nije zabranjeno da pise i ˝ozbiljnije˝ postove  - jednostavno takve su trenutne okolnosti. Inace, gore uslikani clanovi su takodje dosta aktivni i na temama koje su vise vezane za samu kupoprodaju - kada ih ima.

Najlakse je nesto kritikovati, a da pri tome sami nista ne uradimo da se to promeni.
Na Cafeu je uglavnom aktivno, mozda 20-tak clanova, dok ostali, samo ponekad uskoce s nekim komentarom ili uglavnom nemo posmatraju desavanja sa strane (samo citaju komentare). Pozivam sve clanove da uzmu aktivnije ucesce u pisanju tema ili komentarisanju - pa ce i lista Poslednjih aktivnosti - verovatno tada drugacije izgledati.  :cool:
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
(03.01.2015 17:22)sasacv68 Piše: Poenta je da trenutno Limundovcima ocigledno vise ˝leze˝ lagodnije teme, predpodstavljam, zbog praznicne atmosfere.

Mislim da ne treba zbog toga ˝prozivati˝ Limundovce kojima je sada zabavnije da igraju igrice - jer nikome nije zabranjeno da pise i ˝ozbiljnije˝ postove  - jednostavno takve su trenutne okolnosti. Inace, gore uslikani clanovi su takodje dosta aktivni i na temama koje su vise vezane za samu kupoprodaju - kada ih ima.

Najlakse je nesto kritikovati, a da pri tome sami nista ne uradimo da se to promeni.
Na Cafeu je uglavnom aktivno, mozda 20-tak clanova, dok ostali, samo ponekad uskoce s nekim komentarom ili uglavnom nemo posmatraju desavanja sa strane (samo citaju komentare). Pozivam sve clanove da uzmu aktivnije ucesce u pisanju tema ili komentarisanju - pa ce i lista Poslednjih aktivnosti - verovatno tada drugacije izgledati.  :cool:

Od mene, i ovoga puta, +1 za komentar, ljudski.

Citiraj
(03.01.2015 17:22)sasacv68 Piše: Poenta je da trenutno Limundovcima ocigledno vise ˝leze˝ lagodnije teme, predpodstavljam, zbog praznicne atmosfere.

Bravo majstore :thumbsup:

(03.01.2015 14:49)TajaNS Piše: [Slika: 1zg3pmx.jpg]

@pezzys-Tebe ima najviše ;) :lol: :rolf: :lol:

Citiraj
(03.01.2015 17:29)dealla Piše:

Bravo majstore :thumbsup:

(03.01.2015 14:49)TajaNS Piše: [Slika: 1zg3pmx.jpg]

@pezzys-Tebe ima najviše ;)  :lol:  :rolf:  :lol:

Moje je zadovoljstvo da sam najviše puta zastupljen ... ZATO SAM ZLATNI :)

Citiraj
Za one koji nisu shvatili BitterLemon je sve lepo objasnio i hvala. Alarmantno je koliko ima nepravilnosti, bahatosti, drskosti, prevara i umesto da se zajedno fokusiramo na to i učinimo Limundo boljim mestom mi se igramo iks oksa.

Citiraj
BitterLemon, prve dve rečenice tvog poslednjeg posta - podržavam.
Za ostalo, lepo kažeš, tvoje mišljenje (sa kojim se ne slažem).
"karikirati (tal.. caricare tovariti, opteretiti) praviti karikature; unakaziti, nagrditi; preuveličavati izvesne osobine kod koga ili čega radi ismevanja; pretovariti, trgovački: opteretiti nekoga menicama; pr. karikiran. ..."
Takođe se ne slažem što misliš da se u Limundo Cafe ne svraća zbog toga što se sa desne strane vidi gomila uzaludnih, beskorisnih tema .... tvoje mišljenje. Moje je drugačije. Ako zabave ne bi bilo, ne bi trebalo da se zove Cafe, možda Kancelarija za .....
Ima ovde raznih tema i svako može svojim komentarima učestvovati i dati priloge bez osvrtanja na te teme koje su "karikirane" (po tvom mišljenju).
U Cafe se svraća i učlanjuje evidentno (to ne vidi samo onaj ko neće), broj članova progresivno raste, pa i broj komentara raste.
Cafe itekako opravdava svoje postojanje a za njegovo "doterivanje" novim temama, brisanjem pojedinih, takođe ima mesta. Mi smo tu da dajemo takve predloge.

(03.01.2015 18:09)TajaNS Piše: Za one koji nisu shvatili BitterLemon je sve lepo objasnio i hvala. Alarmantno je koliko ima nepravilnosti, bahatosti, drskosti, prevara i umesto da se zajedno fokusiramo na to i učinimo Limundo boljim mestom mi se igramo iks oksa.

@TajaNS :) Pročitaj moj zadnji post u temi koju si pokrenuo ....

Citiraj
Ja sam mislio da je poenta cafe-a da troublemaker-e sa drugih foruma koji prozivaju limundo i prevarante, ovde dovedu i stave pod kontrolu i gestapo moderaciju. Razocarao sam se , izgleda da je gestapo bolje radio posao na blogu, sta god da napisem ovde nailazi na ovacije :angel:

Meni licno su malo bezveze te teme za ubijanje vremena, ali kome se svidjaju neka ih posecuje, ja biram ono sto mene interesuje, i tako treba da se postavi svako.
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
@fox_87 U pravu si.Svako treba da bira prema prema sebi.Ja lično sam puno saznao iz iskustava drugih dugogodišnjih članova,ali to neznači da neću ubijati vreme na relaksirajućim temama.
Poenta:
-deljenje iskustva
-deljenje informacija
-saveti i upozorenja
-druženje
-zezanje
-opuštanje

Citiraj
(03.01.2015 19:27)dealla Piše: @fox_87 U pravu si.Svako treba da bira prema prema sebi.Ja lično sam puno saznao iz iskustava drugih  dugogodišnjih članova,ali to neznači da neću ubijati vreme na relaksirajućim temama.
Poenta:
-deljenje iskustva
-deljenje informacija
-saveti i upozorenja
-druženje
-zezanje
-opuštanje

Po meni, normalno rezonovanje, odličan komentar .... :bravo:

Citiraj
(03.01.2015 19:27)dealla Piše: @fox_87 U pravu si.Svako treba da bira prema prema sebi.Ja lično sam puno saznao iz iskustava drugih  dugogodišnjih članova,ali to neznači da neću ubijati vreme na relaksirajućim temama.
Poenta:
-deljenje iskustva
-deljenje informacija
-saveti i upozorenja
-druženje
-zezanje
-opuštanje

:bravo: ja najviše volim da 'mlatim praznu slamu' u limundo cafeu, kao i u drugim cafeima i kafanama :ziveli:
Do kraja života upoznavaću ljude a nikad ih upoznati neću, uvek će me zbunjivati neobjašnjivošću postupaka.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)