• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-Reklame na Limundo.com-
Sta sa reklamama na glavnoj strani Limunda?

Citiraj
Sta sa njima,klikaj svaki dan i skupljaj limundi kredit,1 klik 1din
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
Nešto nije u redu, kod mene nema reklama. :pravi se lud:
"I think this is the beginning of a beautiful friendship"

Citiraj
(29.01.2015 18:34)Guti1 Piše: Nešto nije u redu, kod mene nema reklama.  :pravi se lud:

Kod mene ima,ne znam sta je..

Citiraj
(29.01.2015 18:50)s.bogi Piše:
(29.01.2015 18:34)Guti1 Piše: Nešto nije u redu, kod mene nema reklama.  :pravi se lud:

Ma pusti ove programere - prave se važni što znaju da sklone, a neće da podele sa ostalima. I kod mene ima reklama i idu mi na krivog Stojka, naročito ona gore levo.
To je kao da odeš kod nekog na slavu, a on organizuje prezentaciju za usisivač ili taperver. :@

Citiraj
https://adblockplus.org

Citiraj
(29.01.2015 18:53)serjoza Piše:
(29.01.2015 18:50)s.bogi Piše:

Ma pusti ove programere - prave se važni što znaju da sklone, a neće da podele sa ostalima. I kod mene ima reklama i idu mi na krivog Stojka, naročito ona gore levo.
To je kao da odeš kod nekog na slavu, a on organizuje prezentaciju za usisivač ili taperver.  :@

:rolf:

Citiraj
Fal, ljudi, fala. :rukovanje: Obojici. ;)

Citiraj
Mislim da im je pametnije da iznajmljuju oglasni prostor nego ovaj sistem na foru adsensa. Barem ce moci da biraju sta se postavlja i kako ce to da izgleda. Vide koja se roba najvise trazi pa targetuju te kompanije,neka malo zavire u susedno dvoriste pa pokupe neke fore,umesto da se evoluira vracaju se na pocetke

Citiraj
(29.01.2015 19:10)fox_87 Piše: Mislim da im je pametnije da iznajmljuju oglasni prostor nego ovaj sistem na foru adsensa. Barem ce moci da biraju sta se postavlja i kako ce to da izgleda. Vide koja se roba najvise trazi pa targetuju te kompanije,neka malo zavire u susedno dvoriste pa pokupe neke fore,umesto da se evoluira vracaju se na pocetke

Pa vidim da ona njihova aukcija dostiže ozbiljnije cifre (normalno to je veštački ali :)) pa ako prođe kako se nadaju možda i bude tako. Isparcelišu slobodan prostor na par najudarnijih stranica i prodaju ga na svakih sedam dana zainteresovanima. Doduše, ne razumem se, možda na taj način neće dobiti toliko novca kao od klikanja na ove reklame.

Citiraj
Sem na KP, oni imaju zajebane reklame

Citiraj
Samo nenormalno mnogo zauzme memorije na firefoxu. Koristim Adblock Edge koji
troši upola manje ali je i dalje puno.

Citiraj
(01.02.2015 02:21)BitterLemon Piše:
(01.02.2015 01:52)hasegawa Piše: Samo nenormalno mnogo zauzme memorije na firefoxu. Koristim Adblock Edge koji

Имам 8ГБ меморије, не представља ми проблем.

Koristim tu ekstenziju od samog početka. I to na više uredjaja. Čak i na laptopu sa memorijom od 1Gb nisam primetio da zauzima mnogo memorije.

Citiraj
(01.02.2015 10:22)Guti1 Piše:
(01.02.2015 02:21)BitterLemon Piše:
(01.02.2015 01:52)hasegawa Piše: Samo nenormalno mnogo zauzme memorije na firefoxu. Koristim Adblock Edge koji

Имам 8ГБ меморије, не представља ми проблем.

Koristim tu ekstenziju od samog početka. I to na više uredjaja. Čak i na laptopu sa memorijom od 1Gb nisam primetio da zauzima mnogo memorije.

I kod mene radi bez problema.

Citiraj
(29.01.2015 19:10)fox_87 Piše: Mislim da im je pametnije da iznajmljuju oglasni prostor nego ovaj sistem na foru adsensa. Barem ce moci da biraju sta se postavlja i kako ce to da izgleda. Vide koja se roba najvise trazi pa targetuju te kompanije,neka malo zavire u susedno dvoriste pa pokupe neke fore,umesto da se evoluira vracaju se na pocetke

Neko ipak cita ono sto ja pisem
http://blog.limundograd.com/2015/03/rekl...i-kupindu/

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)