• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Završene >> Prodate
Kada je u pitanju ova strana, šta biste voleli da se izmeni, doda ili slkoni sa ove strane?
Da li neko može da postavi prt scr (neko ko ima uspešno završene aukcije)?

Citat:Ideje oko kojih se svi slažemo:

1. "Pokreni sličnu aukciju" plus da vuče i listu želja.

Citiraj
Na ovo ste mislili ?!
[Slika: 1231fs2.png]
Koja je vasa DUZiNA GAZiSTA? By sasacv68

Citiraj
(13.02.2015 21:41)gevara Piše: Kada je u pitanju ova strana, šta biste voleli da se izmeni, doda ili slkoni sa ove strane?
Da li neko može da postavi prt scr (neko ko ima uspešno završene aukcije)?

Ja bih voleo da se doda mogućnost da se "prodata" pokrene ponovo, ali, naravno, sa 0 pregleda i nekim obaveštenjem da se radi o predmetu kog prodavac ima više komada - da ne misle ljudi da je neko veštačko dizanje pa odustajanjei slično - recimo broj u zagradi koji označava da se radi o identičnom predmetu, ali je nova aukcija -druga, treća, n-ta po redu. Ali bi bilo korisno da ipak ponovo pokrenuta aukcija ostaje u listi želja onima koji su ju stavili.
Da pojasnim - recimo imam na prodaju više novih predmeta koji su identični. Nekoliko ljudi je pratilo, neko nije bio tu kad je isticala aukcija, neko je ponudio manje, ali bi sad ponudio više - korisno je da mu se opet skrene pažnja da je identičan predmet ponovo u ponudi.
Znam da može preko Listera, ali nije isto - ne ostaje u listi želja.

Citiraj
@serjoza
Odličan predlog

Citiraj
@sasacv68
Klanjam se

@serjoza
Hvala na predlogu i detaljnom objašnjenju.
Nešto kao "pokreni sličnu aukciju" gde bi se otvorio prozor sa novom aukcijom i popunjenim podacima sa prethodne?

Na ovoj stranici postoji dugme koje vodi do svih poruka u vezi sa tom aukcijom.
Da li bi prodavcima više odgovaralo da je to opcija do poruka sa pobednikom aukcije?

Citiraj
(13.02.2015 22:19)serjoza Piše: Da pojasnim - recimo imam na prodaju više novih predmeta koji su identični. Nekoliko ljudi je pratilo, neko nije bio tu kad je isticala aukcija, neko je ponudio manje, ali bi sad ponudio više - korisno je da mu se opet skrene pažnja da je identičan predmet ponovo u ponudi.

Ovo i ja podržavam. Mogu postaviti novu aukciju ali bi uštedelo vreme kada bi to mogao sa samo par klikova. Još ako i zainteresovani ljudi to vide, ihaj...

Citiraj
(13.02.2015 22:27)gevara Piše: @sasacv68
Klanjam se

@serjoza
Hvala na predlogu i detaljnom objašnjenju.
Nešto kao "pokreni sličnu aukciju" gde bi se otvorio prozor sa novom aukcijom i popunjenim podacima sa prethodne?

Pa da, slično tome ALI moj NAGLASAK je na tome DA AUKCIJA OSTANE U LISTAMA ŽELJA onima koji su ubacili prethodnu - koja je uspešno završena - prodata. Jer kad bi to bilo tako ja bih onda umesto ponovo sedModnevne ili desetodnevne pokrenuo trodnevnu jer - svi zainteresovani će je već videti u listi želja i reći: "Vidi, onaj pajser ima još onih Lopti za pilates" LOL Šalu na stranu - ubrzalo bi prodaju/kupovinu, a time i zaradu Limunda.

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
(13.02.2015 22:30)blistok Piše:
(13.02.2015 22:19)serjoza Piše: Da pojasnim - recimo imam na prodaju više novih predmeta koji su identični. Nekoliko ljudi je pratilo, neko nije bio tu kad je isticala aukcija, neko je ponudio manje, ali bi sad ponudio više - korisno je da mu se opet skrene pažnja da je identičan predmet ponovo u ponudi.

Ovo i ja podržavam. Mogu postaviti novu aukciju ali bi uštedelo vreme kada bi to mogao sa samo par klikova. Još ako i zainteresovani  ljudi to vide, ihaj...

Ali to već ima Limundo lister  Kafica

Citiraj
(13.02.2015 22:27)gevara Piše: Na ovoj stranici postoji dugme koje vodi do svih poruka u vezi sa tom aukcijom.
Da li bi prodavcima više odgovaralo da je to opcija do poruka sa pobednikom aukcije?

Ovde je ključ sortiranje, a ne podela - ako je to moguće

Citiraj
@serjoza
Hvala, suština je u listi želja.

Jel imamo još neki predlog? Ono u vezi poruka?

Citiraj
(13.02.2015 22:34)serjoza Piše:
(13.02.2015 22:27)gevara Piše: Na ovoj stranici postoji dugme koje vodi do svih poruka u vezi sa tom aukcijom.

Nisam razumeo, ako može pojašnjenje. Hvala. Smile

Citiraj
(13.02.2015 22:32)gevara Piše:
(13.02.2015 22:30)blistok Piše:

Ovo i ja podržavam. Mogu postaviti novu aukciju ali bi uštedelo vreme kada bi to mogao sa samo par klikova. Još ako i zainteresovani  ljudi to vide, ihaj...

Ali to već ima Limundo lister  Kafica

Kao što rekoh - znam da ima Lister, ali NE OSTAJE U LISTAMA ŽELJA.

Citiraj
[Slika: theforeigner.jpg]

Citiraj
(13.02.2015 22:35)gevara Piše:
(13.02.2015 22:34)serjoza Piše:

Nisam razumeo, ako može pojašnjenje. Hvala. Smile

Dakle ja vidim SVE poruke za datu aukciju, ali mogu da sortiram po pošiljaocu poruke - poput onog u vinkomanderu ili vindovs eksploreru kad je pregled "details" - kliknem gore na vrstu sortiranja - po datumu, imenu itd.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)