Komentara: 361
Teme: 1
Na Cafe-u od: May 2017
Ugled:
28
pa skraceno pise besplatne aukcije ali pise negde da je POSTAVLJANJE besplatno. samo za postavljanje ne uzimaju proviziju ali svako drugo placanje se naplacuje normalno... a 1 dinar za ponavljanje se naplacuje za svaku aukciju koji se ponavlja vise od dva puta... sad bas zasto pise da je to samo za besplatne, ne znam ali za svaki je tako. tu si vec dve godine, ne znam da li se to nesto menjalo od tada ali ja sam tu skoro godinu dana i od tada je vec ovako...
Komentara: 25
Teme: 0
Na Cafe-u od: Dec 2017
Ugled:
2
14.01.2018 19:24
(Poslednja izmena: 14.01.2018 19:30 od mldntnskvc.)
Nije problem taj 1din, nego sto ako postavis 10 'besplatnih' u toku meseca i stavis na automatsko ponavljanje,
naplatice ti ponavljanja po redovnoj proviziji, 12, 25, 50,... dinara bez da te obaveste ili traze da to potvrdis.
A nigde ne pise, vec po svemu navode da su to besplatne aukcije, a samim tim ponavljanje ocekujes da je besplatno.
Ima samo ova recenica "Provizija za ponavljanje aukcije bez izmene se obračunava pri svakom ponovnom pokretanju. "
ali to stoji u sekciji 'Ponavljanje aukcija čije je pokretanje besplatno' tako da je totalno kontradiktorno i besmisleno, i tesko da moze da se provali na sta se odnosi.
Komentara: 566
Teme: 1
Na Cafe-u od: Dec 2015
Ugled:
57
15.01.2018 10:57
(Poslednja izmena: 15.01.2018 11:00 od Branka030025.)
Ako postavis 10 bespaltnih aukcija (pod besplatnim je samo osnovno podesavanje, bez KO, bez promocije, to se dodatno napalcuje)
i ukljucis opciju automatsko obnavljanje (vecini je ovo iskuljuceno)
Ne obnavljas besplatne aukcije, obnavljaju se aukcije s tim sto je prvih 10 besplatno a ostalo placas
Ako se ISTA aukcija ponavalja vise od tri puta onda placas obnavljanje
mislim da se ovo resava promenom naslova ili jednostavno uneses ponovo istu akuciju (rucno)
Ipak su besplatne opcije dosta manuelne
Citaj izmedju tastera, tako kucam.
Komentara: 361
Teme: 1
Na Cafe-u od: May 2017
Ugled:
28
Pa da pa to smo ti pokusavali objasniti sinoc...
Komentara: 3.966
Teme: 24
Na Cafe-u od: Nov 2014
Ugled:
487
15.01.2018 13:36
(Poslednja izmena: 15.01.2018 13:37 od LiMuBaj.)
ponovljena aukcija je i ponovoljena i besplatna istovremeno pod uslovom da nije potrošeno besplatnih 10 aukcija čim se potroši 10 besplatna aukcija nije besplatna već se redovno naplaćuje :)
jednostavno se smatra da su članovi dovoljno pismeni da znaju da broje do 10 :)
Komentara: 25
Teme: 0
Na Cafe-u od: Dec 2017
Ugled:
2
Besplatna aukcija je besplatna i ako se ponovi, do dva puta. Onda se naplacuje 1din.
Znaci tih 10 besplatnih aukcija nisu besplattne aukcije. Eto apsurda.
Komentara: 25
Teme: 0
Na Cafe-u od: Dec 2017
Ugled:
2
Da budem izricito precizan:
- Ponavljanje besplatnih aukcija je besplatno, do 2 puta. Posle 2. puta je 1din.
- Ponavljanje 10 besplatnih aukcija se naplacuje po regularnom cenovniku, (sem kad ponavljanje ne udje u prvih 10 aukcija/ponavljanja u mesecu).
To je svima jasno.
Ali iz prethodnog sledii da 10 besplatnih aukcija u stvari nisu besplatne aukcije. Nego su... :hmm: Sta?
Komentara: 3.966
Teme: 24
Na Cafe-u od: Nov 2014
Ugled:
487
Besplatne su pod određenim uslovima i određen broj ponavljanja
eto vidiš da sve znaš :) , isto kao što je telefon za dinar dinar samo uz ogovor na godinu dve inače nema za dinar bez ugovora npr.
msm šta je poenta toliko mlaćenja prazne slame sve znaš al daj da mlatim ili :hmm:
Komentara: 3.966
Teme: 24
Na Cafe-u od: Nov 2014
Ugled:
487
e to je sad veoma diskutabilno jer ako 100 ljudi ukapira tačno šta znači a 1 od njih ne dali je to dovođenje u zabludu :hmm:
ja sam odma shvatio da ima 10 i posle toga da se naplaćuje tako da nemam primedbi a i na brojčaniku piše broj preostalih besplatnih