• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osvetnicke negativne ocene, kako im stati na kraj?
Ne znam jel sam vec negde pitao, ali za svaki slucaj da otvorim temu.
Sve je jasno iz naslova.

Zanima me da li ce Limundo poraditi na ovoj tematici, mozda da malo vise kazni clanove koju unose negativne ocene?

P.s. Ukoliko i ova tema bude pod selektivno slepilo, moracu da u svakom podforumu otvorim po jednu, ne bi li se neko od admina udostojio da odgovori.

Citiraj
Bosno moja, jabuko u cvetu :lol:

Citiraj
И ја сам доста пута хтео да поставим исто питање али пошто нисам раније видео да се неко интересује за то нисам ни поставио.

Citiraj
Nasmejan 
@Vesic ... :cao:
Selektivno slepilo :thumbsup: Znam o cemu pricas.. :bice sve ok:
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Ja ne znam šta je tebi kolega.
Svima je dobro samo se ti žališ...
...i Bitter ponekad.
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
Mislim da je ovo vrlo interesantno pitanje , meni lično se pre 3-4 dana dogodilo nešto užasno na tu temu , čak toliko da sam završio u hitnoj ( jak asmatični napad)
Slučaj je vodila administratorka Lana
Krenimo redom:
Kupac je kupio 5 predmeta, i nije se javio ni u roku niti kasnije, punih desetak i više dana, konstantno aktivan, kada primetim odmah šaljem poruku ali ništa ,ne haje . Dam mu naravno 5negativnih ocena. Odmah se javio i daj da ti uplatim da obrišemo to , Važi, kažem naravno . ( posedujem sve poruke vezano za ovaj slučaj) Plati on, ja mu pošaljem trećeg dana od uplate . Naiđe i praznik i odjednom ja 5 negativnih ocena. sa komentarima koje ni pas sa maslom pojeo ne bi. A ja već molio Limundo da mu se obrišu negativne ocene, u pretrazi vidim da je paket prispeo a on nije preuzeo ???? Obratim se Limundu, i oni traže da skeniram ispratnicu, uradim to , njemu ocene obrisane a meni i dalje stoje, Dopisujem se sa Lanom , pošaljem sken, nejasna fotografija, ponovo sken, , pada veče a meni ocene stoje...
Zovem telefonom rade samo do 18 sati. SAMO DA SE UBIJEŠ Dobijem napad , odvedu me u hitnu, kada se vratim obrisali mi ocene hvalim te bože .
A on ne podiže paket samo mi šalje uvredljive poruke. Ponovo se obratim Limundu kažu blokiraj ga !!

ZAŠTO?
Zato što sam mu obrisao pet negativnih ocena?
Svakome ću na uvid dati poruke, sa njim, sa limundom, skenove ...kompletnu prepisku
Više me ne zanima ni da li je preuzeo niti šta je sa tim
ali mi na pamet ne pada da ponovim ov isto.

Citiraj
@sharenko ... meni je neka riba pre 2 godine otprilike, non stop otvarala nove profile, i tako me zezala... A bilo je lako provaliti da se radi o istoj osobi, jer je mesto neko selo tipa Malo Bavaniste (na primer), i svako ko mi licitira 0 ocena, a nadimci (na primer) na ovaj nacin slicni: Ivancicaaaa88, JelencicaAa52, Mickicaaa444 . Otprilike ista adresa.
I tako sa nekoliko profila, uplati, onda trazi reklamaciju, i kada sam skontala da me zenska voza, preti na isti nacin negativnim ocenama, limundo naravno na njenoj strani, a ja ne mogu da dokazem da sam u pravu. Osvetnicke negativne, ja je moram oceniti pozitivno, vracati pare, a poslala joj novu stvar s etiketom, a ona laze da nije dobila novo... Tad sam prestala da prodajem (nije bila blok lista), a cak i da jeste, zenska konstantno pravi nove profile. Stvarno sam bila jako razocarana tad :(
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Nikako, barem dok Limundo ne promeni nesto u pravilima.
Do tada, davanjem negativne ocene u poslednjem danu predvidjenom za ocenjivanje, znacajno se smanjuje broj dobijenih osvetnickih negativnih ocena.

Citiraj
(18.04.2015 14:25)kristiola Piše: @sharenko ... meni je neka riba pre 2 godine otprilike, non stop otvarala nove profile, i tako me zezala... A bilo je lako provaliti da se radi o istoj osobi, jer je mesto neko selo tipa Malo Bavaniste (na primer), i svako ko mi licitira 0 ocena, a nadimci (na primer) na ovaj nacin slicni: Ivancicaaaa88, JelencicaAa52, Mickicaaa444 . Otprilike ista adresa.
I tako sa nekoliko profila, uplati, onda trazi reklamaciju, i kada sam skontala da me zenska voza, preti na isti nacin negativnim ocenama, limundo naravno na njenoj strani, a ja ne mogu da dokazem da sam u pravu. Osvetnicke negativne, ja je moram oceniti pozitivno, vracati pare, a poslala joj novu stvar s etiketom, a ona laze da nije dobila novo... Tad sam prestala da prodajem (nije bila blok lista), a cak i da jeste, zenska konstantno pravi nove profile. Stvarno sam bila jako razocarana tad :(

I ja uvek odmah vrati novac ako je reklamacija,  Lakše mi je to nego da se natežem, ali ovo je stvarno za NEVEROVATI  Na svu sreću Lana administratorka uvek može da potvrdi ovu situaciju, a imam i  kompletnu prepisku
Samo mi nije jasan razlog: Em sam hteo da mu obrišem 5 ocena ( zaboravih , on je već imao negativnu iz istog razloga)
poslao na vreme paket , jurio po pretrazi, obavestio ga da je paket stigao.... Ne znam razlog...
Mada  boli i odnos  administratora , i ako je situacija očigledna,  Pošaljem prvo broj paketa i skeniranu pretragu gde se vidi  da je paket tamo, kažu pošalji sken ispratnice, pa mutna slika, pa čekamo ovo, čekamo ono.....

Citiraj
@sharenko, znam o cemu pricas, o odnosu administratora. desavalo se i meni, situacija jasna ko dan, vratim pare i sve, al ono ... kah- kah... da se toliko iznerviram, da sam tad prestala da radim limundo kompletno, i nije me bilo godinu i po il tako nesto...

Ja:  :pravila:  :pozvati:  :dogovor:
Admini:  :pravi se lud:  :knjiga:  :sic po guzi:
Kupac: :hahaha:  :p  :motor:
Ja: :kisni oblak:
Mind Full or Mindful?

Citiraj
Када дође до администратора углавном немам проблема око доказивања, више око времена одговора, ипак нас има неколико хиљада а њих неколицина у смени. Због тога је неко и предложио 24 сата да се не види негативна, за случај да постоји жалба на исту, то је пристојна идеја.

Citiraj
Ne razumem kako posle toliko iskustva(godine,ocene) dozvoliš sebi da te izvoza kupac na najbanalniji način.
I još se toliko potreseš da narušiš sopstveno zdravlje.
Iz tvojih prethodnih komentara na raznim temama ja mislio da si prekaljeni prodavac kad ono cvrc zelenko:)
Razumem da ti je LK izvor prihoda ali onda debelo moraš da menjaš nešto u pristupu poslovanja.

Od ovog može da se rikne:)
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
24 sata bez negativne, pa za to vreme kafanamarkovic 2.0 , moze da obrne milionce
Lov na meduze, lov na meduze, lov na meduze ...

Citiraj
sta je to kafana markovic?
Mind Full or Mindful?

Citiraj
http://www.limundo.com/Clan/kafanamarkovic

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 2 Gost(a)