• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Da li je ovo moguće???
https://www.kupindo.com/Clan/stefduderules

Citiraj
Šta je tu čudno,čovek je kupio stvar sam od sebe,verovatno mu je bila veoma draga pa mu žao da kupi neko drugi....xaxaxaxa.....i lepo ocenio sebe i kao kupca i kao prodavca,samo se nadam da će nam nako od administratora objasniti KAKO JE TO UČINIO ??!!
NAVALI NARODE JOŠ MALO PA NESTALO https://www.kupindo.com/Clan/popajrbc/SpisakPredmeta

Citiraj
Budi Bog s`nama..
Folk is not dead!

Citiraj
Pa, možda i nije tako nemoguće, postoje bagovi na sajtu.
Malo će zvučati glupo, ali jednom sam i ja to pokušao. E sad većinom kada neko proba to isto, samo ga sačeka opcija "izmeni" tj ne može da dođe do onoga "kupi". No ja sam uspeo to da premostim i stigao do "kupi" te zamalo da kupim sam od sebe. Iskočilo mi je obaveštenje - ne možete kupiti predmet čiji ste vlasnik!  Skace od srece

Ovaj je samo otišao korak dalje nego ja...

Citiraj
(11.06.2015 00:48)alexvuk Piše: Pa, možda i nije tako nemoguće, postoje bagovi na sajtu.
Malo će zvučati glupo, ali jednom sam i ja to pokušao. E sad većinom kada neko proba to isto, samo ga sačeka opcija "izmeni" tj ne može da dođe do onoga "kupi". No ja sam uspeo to da premostim i stigao do "kupi" te zamalo da kupim sam od sebe. Iskočilo mi je obaveštenje - ne možete kupiti predmet čiji ste vlasnik!  Skace od srece

Ovaj je samo otišao korak dalje nego ja...

Mali korak za Limundovca, ali veliki za Limundo. Hihi
A stvarno ću morati da otvorim još jedan nalog - čisto da vidim da l' mogu sam sebi da dam jednu pozitivnu kao kupac, a jednu negativnu kao prodavac. A koji bi mi bio ukupan skor ne smem ni da zamislim. Hihi

Citiraj
Zahvaljujem vam se na prijavi. Ovaj problem je prosleđen kolegama iz IT sektora, kako bismo proverili kako je došlo do ovakve greške.

Citiraj
Подвојена личност.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)