• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozdrav svima
Srce 
Oglašavam se zbog izvinjenja koje sam dužna da uputim Limundo timu i zbog sebe, jer se danima osećam loše zbog svih pogrdnih reči u vašim komentarima.

Limundo timu dugujem izvinjenje zbog navoda da su oni proveravali račun u banci. Na računu je zaista došlo do greške, koja nije posledica uplate ikoga iz limundo tima, već šalterskog radnika. Znači moja optužba je nepravedno i brzopleto iznešena. To mi je tada jedino palo na pamet i žao mi je, nisam neko ko ne koristi reč izvini kad shvati da je pogrešio i kada je to potrebno.

Nemam potrebu da se za bilo šta pravdam bilo kome od vas, neću se ni truditi, kažem ovo je neka vrsta ispovesti. Ne pišem zbog vas, već zbog sebe, tako ću olakšati sebi.
Iskrenost danas često skupo košta, naročito ako ste sami protiv svih i niko vas u suštini ne razume. Bila sam iskrena u navodima da sam na početku, kada sam otvorila svoj nalog, sama podizala cene, ali nikako ne sa 50 naloga koliko je neko od vas naveo. Bilo ih je 49 LOL Šalim se, naravno.
Nisam prevarant, lopov, lažov, ništa od onoga što ste vi naveli. Ali ja vam ne zameram, nije ni bitno. Nisam naivna kao francuska sobarica, glupa kao dotični Srećko, nisam neko koga ste svrstali u isti koš sa masom pokvarenih, glupih, bezobraznih koji kako reče neko od vas zagađuju ovaj sajt. Ja sam ja. Sa svim svojim lošim i dobrim osobinma.

Naučite da praštate da bi i vama bilo oprošteno. Niko od nas nije bezgrešan.
I pokušajte da nekad malo više čitate između redova, možda otkrijete još neku moju prevaru LOL I ovo je naravno šala.
Želim vam prijatan dan i vikend. Radujte se životu i budite pozitivni. Hvala ako me bar malo razumete, ako me ne razumete opet mi ne smeta, ne razumem ni samu sebe nekad Hmm
Pozdrav svima i članovima i administratorima <3

Ovo je poslednja moja objava ili komentar bilo šta na ovom forumu. Neću više učestvovati u raspravama.
Samo ću vas za kraj zamoliti da se suzdržite od negativnih komentara, želim da danas provedem lep dan u pozitivnom raspoloženju, imam ličnih razloga za to.

Citiraj
Још једна нова тема, да обогати садржај кафеа. Иако ценим храброст да се уђе у расправу са члановима овде не ценим што то није урађено на прави начин. Кренуло се са нападима и са стављањем у позицију жртве, али права жртва може бити само онај који је преварен дизањем цене. Храброст је признање кривице и спремност да се суочиш са казном, као и осећање да је то заслужено, након тога може се причати о реконвалесценцији.

Можда људе треба подсетити како је ово све кренуло: http://cafe.limundo.com/thread-495-post-...l#pid39394 - а ово није наступ покајника, већ агресивно наметање кривице онима који кривице немају. Често сам нападао Лимундо тим овде у кафеу, али је то било увек са разлогом, хвалио сам када је било разлога, браним када има разлога. Поштовао бих храброст правог покајника, прави покајник би надокнадио штету купцима којима је дизао цену, признао кривицу и стоички издржао казну, и после тога би са правом себе могао називати храбрим и покајником. Започета тема због које си била нападана није покајничка, писана великим словима са прегршт клевета, без трунке кајања, кајање је дошло касније, када су чланови кафеа прозрели ситуацију и поставили штит.

Још једном морам да изразим подршку Лимунду за поступање у овој ситуацији, као и у оној другој сличној ситуацији касније, само наставите тако и Лимундо ће једног дана поново бити пријатно место, а у том пријатном месту биће места за све, чак и ове чланове, ако поштују правила понашања.

Citiraj
(18.07.2015 13:13)nena4444 Piše: Oglašavam se zbog izvinjenja koje sam dužna da uputim Limundo timu i zbog sebe, jer se danima  osećam loše zbog svih pogrdnih reči u vašim komentarima.

I pored katastrofalnog ponašanja na sajtu i forumu, meni ova rečenica kaže da ima neke nade za tebe, tj. verovatno je da nisi ti baš tako loša osoba. Lepo je što si se javno izvinula Limundo timu zbog klevete, ali šta je sa ostatkom priče? Pošto pozivaš na praštanje, sada da bi ti i limundovci oprostili, moraš 100 puta na ovoj javnoj tabli da napišeš ovako:

Žao mi je što sam pravila lažne naloge i preko njih obmanjivala svoje potencijalne kupce veštačkim dizanjem cene. Sada shvatam svoju grešku, i obećavam da to više neću nikada raditi.

Smile

[Slika: eaf.jpg]

Citiraj
Nismo se baš razumeli, ali dobro, nije bitno... Odoh da kupim kredu.... Smile

Citiraj
Meni uopste nije jasno, kako si ti uopste pomislila da neko moze da dize pare sa tvog racuna!?
Znaci ja od tebe trazim tvoj broj ziro racuna da bi ti uplatio novac, ti mi kazes, a ja odem i umesto da uplatim, ja kazem radniku na salteru, dajte mi pare sa racuna broj blablabla .Mislim gde to ima!?

Citiraj
(18.07.2015 19:15)LekoizZegrove Piše: Meni uopste nije jasno, kako si ti uopste pomislila da neko moze da dize pare sa tvog racuna!?
Znaci ja od tebe trazim tvoj broj ziro racuna da bi ti uplatio novac, ti mi kazes, a ja odem i umesto da uplatim, ja kazem radniku na salteru, dajte mi pare sa racuna broj blablabla .Mislim gde to ima!?

:rolf: :rolf: :rolf:  Има у Саут парку. 

Citiraj
Kao inženjer Ptt saobraćaja mogu Vam održati lekciju ali me mrzi pa ću Vam samo objasniti šta se tačno desilo u ovom slučaju, to se svakodnevno dešava na šalterima pošta. Radnik je prilikom prebacivanja novca sa računa jednog klijenta na račun drugog umesto jednom, 2 puta skinuo po 1000 dinara, što se vidi na listingu. Na zahtev banke refundirano je 1000 din. Limundo timu sm poslala taj listing, vama ne moram. To je to. Ja se više ne bih objašnjavala sa vama ni zadržavala.

Citiraj
Ma ja hteo da vidim dal je ono stvarno zadnja objava i komentar il si se salila, a vidim da je ovo drugo

Citiraj
Ne, nisam evo ovo će biti poslednja i prestaću da "zagađujem" forum svojim objavama. Ja odoh, a vi slobodno saspite paljbu. Zbogom drugari.

Citiraj
Не мораш да одеш, нико те не тера, немој да си на крај срца.

Citiraj
A nemoj molim te, vrni se, hteo sam te pitam jos nesto

Citiraj
Lepo je i odgovorno priznati gresku i izviniti se.

Inace, nekoliko ljudi iz inostranstva koje sam upoznala, ne daju nikome da im uplati nista preko tekuceg, i jako, ali jako su skepticni kad im neko trazi broj tekuceg, par puta sam se nasla u cudnoj situaciji oko toga.
Da li se oni previse brinu, ili je hakerima zaista samo to dovoljno, ili je sistem preko drugariji nego u Srbiji to ne znam.
Al uglavnom ako im trazis broj tekuceg da bi im prebacio novac, misle da je neka mucka. Facepalm
Svi mi kojima fali Krstitelj i drugi smajliji Big smile

Citiraj
Eto, a ja broj mog tekuceg napisem u opisu aukcija, kako mi kasnije ne bi trazili.

Citiraj
Kod nas uglavnom niko nema sta da krije broj tekuceg, tako idu uplate .. ja isto naravno normalno dajem br. tekuceg, kao i svi ovde/vecina.
Ako ima neko ko se razume, moze pojasnjenje, u ovoj, ili nekoj drugoj temi.
Svi mi kojima fali Krstitelj i drugi smajliji Big smile

Citiraj
Meni i da hakuju ili kako se vec kaze taj moj tekuci, nece se nesto mnogo ovajditi, tako da slobodno. Nego izgleda da nam se drugarica nena4444 stvarno nesto naljutila?

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)