• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10din
Limundo 
Nov sam na limundu, i jedan je čovek izlicitirao bateriju za 10din, imala je samo ta jedna ponuda i nudio mi je 50din, a stavio sam i mogućnost kupi odmah po ceni od 200din. Da li sam trebao da mu dam bateriju za te pare ili ne? Ja iskreno mislim da baterija vredi više i nisam mu je prodao, reko sam mu da poništimo licitaciju, pošto ne možemo da se dogovorimo, a on nije hteo i dao mi negativnu. Sad vas ja pitam šta se radi kad se postavi predmet za 10din i ima samo tu jednu ponudu, da li se licitacija poništava ili mora da se da po toj ceni?Hvala

Citiraj
E sad...

1.Imali ste pravila prodaje koja ste mogli pročitati
2.Imali ste teme gde ste mogli postaviti pitanje

3.Naravno da ste trebali da prodate po izlicitiranoj sumi ma kolika ona bila.To je rizik licitacije.
Danas izgubiš sutra dobiješSmile
U potrazi za smislom. Promenjljivog uspeha. 

Dealla L/K

Citiraj
@djordjet2
Takodje niste smeli da mu date negativnu ocenu.
I`m just trying to prepare for the worst so when it actually happens, I don`t feel so awful.”..

Citiraj
A takođe nekog zvati prevarant zbog sopstvene gluposti je čist bezobrazluk i nevaspitanje.

Citiraj
Али оцена коју си дао... Не знам да ли си толико неук или си само безобразан - без обзира које је од та два зла требало би те трајно суспендовати.

Има још нечега у том надимку, неке доследности - djordjet2, djordjet27, djordjet29...

Citiraj
(15.09.2015 00:26)djordjet2 Piše: Nov sam na limundu, i jedan je čovek izlicitirao bateriju za 10din, imala je samo ta jedna ponuda i nudio mi je 50din, a stavio sam i mogućnost kupi odmah po ceni od 200din. Da li sam trebao da mu dam bateriju za te pare ili ne? Ja iskreno mislim da baterija vredi više i nisam mu je prodao, reko sam mu da poništimo licitaciju, pošto ne možemo da se dogovorimo, a on nije hteo i dao mi negativnu. Sad vas ja pitam šta se radi kad se postavi predmet za 10din i ima samo tu jednu ponudu, da li se licitacija poništava ili mora da se da po toj ceni?Hvala

Ako kupac kupi predmet za 10 dinara dužni ste da ga prodate za 10 dinara.
Početna cena aukcije je ujedno i najniža cena po kojoj prodavac pristaje da proda predmet.
Ukoliko niste spremni da predmet prodate po ceni od 10 dinara - onda je ne stavljajte kao početnu cenu.

Citiraj
skuplja dostava nego roba sem ako oboje nisu iz istog mesta

Citiraj
Dao sam mu negativnu zato što je i on meni dao i što nije hteo lepo da se dogovorimo od cene, pa i on je mene nazvao prevarantom, a to nisam, prodajem i po drugim sajtovima, tamo imam više pozitivnih nego ovde.

Citiraj
Ovo nije sajt gde se dogovara oko cene, ovo je aukcijski sajt ..ako neznaš šta je aukcijski sajt, raspitaj se. Ne samo što je kupio i javio ti se već je ponudio i pet puta veću cenu od izlicitirane a ti nisi pristao. Ako ni ovo što sam ti napisao nisi razumeo onda više nemamo o čemu da razgovaramo.

Citiraj
(15.09.2015 12:13)djordjet2 Piše: Dao sam mu negativnu zato što je i on meni dao i što nije hteo lepo da se dogovorimo od cene,  pa i on je mene nazvao prevarantom, a to nisam, prodajem i po drugim sajtovima, tamo imam više pozitivnih nego ovde.

Gde ti to prodajes majke ti?!
Ne mogu da verujem sa kavim pitanjem si otvorio temu ili se zezas ili nisi normalan.
Pitam se sto admin ne brisu glupe teme?

Citiraj
Ne znaš se piše odvojeno, ako ti nisi znao, nije se on meni javio, nego ja njemu i pitao sam ga kolko će da da za bateriju.

Na kupujem prodajem, na oglase, na licitacije, ne zezam se normalan sam.

Citiraj
Због особа попут тебе дешава се суноврат квалитета, предуго су вас схватали неозбиљно и ви сте се намножили. Не читате правила, не пратите упутства, не држите се основних моралних начела, једном речју глиб. Деца у телу одраслих људи, без васпитања, усађених вредности и квалитета, једина вредност вам се мери у томе да само ви будете задовољни.
Не знам да ли се зезаш, али 100% сам сигуран да ниси нормалан, требало би да радиш на себи и да се мењаш, онда, једног дана бићеш и ти нормалан. Наравно, ништа без труда и времена, мораш бити стрпљив.

Citiraj
Obzirom da ste normalni onda ste trebali da uradite normalnu stvar - pre nego što počnete nešto da radite da proverite kako se to radi a ne da postavljate pitanja nakon učinjenog dela. Imate dosta opširna uputstva na temu trgovanja na Limundu i barem taj deo o prodaji je dobro urađen. Da ste ih odmah (ili barem sada) pročitali onda biste uvideli da vaši postupci nisu po pravilima ovog sajta i da ste u konkretnom slučaju vi negativac a ne vaš potencijalni kupac. Kao normalnoj osobi bi trebalo da vam bude jasno, kada vidite da ni jedan komentar članova Cafea ne ide vama u prilog, da bi trebalo barem sada da pročitate pravilnik ponašanja (koji ste prihvatili pristupanjem sajtu) i kada uvidite da ste pogrešno postupili da dugujete izvinjenje kupcu. Tako bi barem trebalo da postupi normalna osoba.
To što imate iskustva, više ili manje, na nekim drugim sajtovima ne znači ovde apsolutno ništa jer svaka firma ima svoja pravila ponašanja i ako želite uspešno da nastavite trgovinu ovde onda morate naučiti da poštujete ovdašnja. Ako nemate tu nameru onda ne vidim poentu ni da nastavljate dalje ovde raspravu jer u tome sigurno nećete dobiti podršku.

Citiraj
(15.09.2015 11:14)neponovljiva Piše:
(15.09.2015 00:26)djordjet2 Piše: Nov sam na limundu, i jedan je čovek izlicitirao bateriju za 10din, imala je samo ta jedna ponuda i nudio mi je 50din, a stavio sam i mogućnost kupi odmah po ceni od 200din. Da li sam trebao da mu dam bateriju za te pare ili ne? Ja iskreno mislim da baterija vredi više i nisam mu je prodao, reko sam mu da poništimo licitaciju, pošto ne možemo da se dogovorimo, a on nije hteo i dao mi negativnu. Sad vas ja pitam šta se radi kad se postavi predmet za 10din i ima samo tu jednu ponudu, da li se licitacija poništava ili mora da se da po toj ceni?Hvala

Ako kupac kupi predmet za 10 dinara dužni ste da ga prodate za 10 dinara.
Početna cena aukcije je ujedno i najniža cena po kojoj prodavac pristaje da proda predmet.
Ukoliko niste spremni da predmet prodate po ceni od 10 dinara - onda je ne stavljajte kao početnu cenu.

Tačno, stavi višu početnu cenu, plati proviziju i onda ako ti kupac odustane ostaješ bez te provizije. Zvuči glupo, ali vremenom se navikneš.
Takođe nemoj ni pod razno da čitaš pravila - to je za štrebere. Samo ti deri po svom - tako rade pravei frajeri.
I treće - ipak nemoj da postavljaš višu početnu cenu - j..ga, šta ak okupac odustane - ostaćeš bez provizije? Najbolje je da otvoriš još nekoliko naloga i sa njih sam sebi lepo dižeš cenu, a ovi štreberi što čitaju pravila će se hvatati k'o somovi na bućku.
I izvini ako sam napravio neku pravopisnu gređku.

Nauk za Gorkog, Deallu, Vesića, LiMuBaja, Blistoka, Sašucv68 i ostale koji su ikad išta ovde pitali pa ćekaju odgovore mesecima: postavite idiotsko pitanje u, naravno, novoj temi. Tako će se administracija firme koju plaćate za usluge udostojiti da vam odgovori veoma brzo. Ko još čita stare teme sa razumnom diskusijom, ajte molim vas.

Citiraj
BitterLemon- ja ću da radim šta ja hoću, pa naravno da ću ja da budem zadovoljan, mene intereuju moji interesi, ti niai normalan. blistok- upravu ste. serjoza- ti mene provociraš? Ja ti nisam kriv što tebi administrator ne odgovara odma.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)