• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 0 Glasova - 0 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trajanje popusta - Kupindo
Da li bi neko mogao da mi objasni - na nekim predmetima sa popustom postoji rok do kad je popust aktivan. Ja nešto ne videh u opcijama da to mogu da podesim. Hmm
Je li automatski, od čega zavisi...? Administracija, da li zna?

Citiraj
Koliko sam ja upucen, kada stavis popust na neki predmet, to ne stoji do beskonacnosti, nego naprimer 30 dana i posle se popust automatski sam skida. (ne znam jel 30 dana traje, samo navodim kao primer).

Kada dodje do 5 dana (ne znam ni jel 5 dana, samo navodim kao primer) pred istek tih 30 dana, onda kupci vide obavestenje da je popust aktivan jos 5 dana.

Citiraj
e vesicu pa nismo mi bas toliko naivni toliko i mi znamo Big smile

Citiraj
(06.12.2015 21:45)serjoza Piše: Da li bi neko mogao da mi objasni - na nekim predmetima sa popustom postoji rok do kad je popust aktivan. Ja nešto ne videh u opcijama da to mogu da podesim.  Hmm
Je li automatski, od čega zavisi...? Administracija, da li zna?

A pa ja zbog ovoga, mislio sam da Serjoza misli da to mozda moze da se podesi Smile

Citiraj
ima slicna tema

http://cafe.limundo.com/thread-177.html

inace popust traje 60 dana Big smile

Citiraj
Pa i jesam mislio da (li) može. To bi bio odličan alat.
Izvinjavam se- zaboravio sam tu temu. Svi prisutni da mi daju minus na ugled, moliću lepo. Facepalm

Citiraj
E sade bi bilo lepo kada bi admini izbrisali ovu temu, a smislene postove prebacili u postojecu Smile Angel

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)