• Limundo Cafe je zvanični forum LimundoGrada
  • Limundo Cafe je namenjen svim Limundovcima
Ulaz pomoću Limundo naloga -> Ulaz Registracija

Ocena teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LJUBAV U DOBA LJIMUNDA
LJUBAV U DOBA LJIMUNDA

Roman ce se prodavati preko Kupindo prodavnice (jos samo da ih obavestimo da su pristali na ovaj dogovor bez prava veta na akciju).

Kako insipracija dodje i ode, nekada cak i nestane, idelano mesto da pribelezite svoje ideje koje cemo koautori ja krasti i zaradjivati pare na njemima kada ih prisvojimo kao svoje.

Budite mastoviti i kreativni. Limeni se nece ljutiti ako se okupimo svi i banemo mu na posao da mu kancelariju bombaardujemo jajima. :pravi se lud:
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj
- Cmakanje na ličnom preuzimanju -

Jednog vrelog letnjeg dana zazvonio je telefon nepoznat muški glas se najavio da dođe po predmet koji je osvojio na limundu nadmetanjem između 5 kupaca i preoteo predmet u zadnjim sekundama...usko će crvena novčanica biti u mom vlasništvu a zauzvrat dajem polovnu knjigu koju sam pročitala i nije mi više potrebna...

Bokal sa hladnom limunadom stajao je na stolu i blago zamagljen i orošen kapljicama koje su se slivale zbog velike razlikike u temperaturi tog vrelog dana u mom stanu sa pokvarenim klima uređajem ( poruka sama sebi kupiti na limudnu klimu pod hitno!!!)...

ding dong din dong... zvono se oglasilo i znala sam da je to moj kupac koji jedva čeka da se domogne svoje nove knjige ...otključala sam vrata a markantan gospodin inteligentnog pogleda se prestavio i rekao da je došao po knjgu..

Uđite molim vas poslužite se hladnom limunadom napolju je pakleno... opa sladak kupac ;) odmah sam zaključala vrata nema napolje bez poljupca pomislih :hihi:

Seo je na stolicu sipala sam mu limunadu ali nagnula sam se blizu njega namerno nebi Li mu(baj) proradila cirkulacija :D

Nisam ni sačekala da ispije čašu sa hladnim napitkom od Limun(d)a a u ruci mi se našao Limundo selotejp kupljen u Kupindo prodavnici, pomislih da ga zalepim za stolicu ali sam odustala od te sulude ideje već ga upitah gospodine jel želite možda da vam upakujem knjigu ? ( šta drugo pitati sa selotejpom u ruci )...

Ne dovoljno je neka kesa ako imate... sramežljivo odgovori dragi kolega limundovac , dadoh mu kesu i ispratih do vrata.. čovek se uhvati za kvaku a ja i zaboravila da sam zaključala, okrenu se on iznenađen..

Molim vas izvinite velike su vrućine i ja sam zaboravila gde sam ključ ostavila sedite vi još malo dok ja ne pronađem ključ slobodno se raskomotite ... ;)

10 minuta kasnije sam se vratila komotno odevena i rekla mu odlučno znate meni što se na limundu dopadne ja Kupim odmah ;) a ključ nisam pronašla molim vas pomozite mi da potražimo dole po patosu...

Šta će čovek zbunjen i iznenađen sagnuo se na sve 4 i počeo da pipka po tepihu nebi li nekim čudom našao ključ a ja pored njega i pipkamo li tepih pipkamo...

... .... ... nastavak u sledećem broju :D

Citiraj
- Cmakanje na ličnom preuzimanju - iz ugla kupca LiMuBaja :D

Pobedio sam sinoć na aukciji jedva u zadnjim sekundama i to za 1000 dinara neki lik je ponudio 990 dinara garant je VN al šta da radim treba mi knjiga sreća pa ću lično otići...

nazvao sam prodavca odnosno nju i dogovorili se da dođem na njenu adresu , kad sam stigao otvorila mi vrata od stana iz kojeg je izbijala poprilična toplota dobro držeća limundovka :) ,pozvala me unutra sela za sto i nasula čašu limunade ,imam utisak da sam čuo okretanje ključa kad sam ulazio u stan verovatno iz navike zaključava a i pametno je to... dok mi je sipala limunadu nagnula se na mene reko gotovo je :) (dal umišljam :hmm: ) ,vidim da joj klima ne radi u stanu jer je pretoplo...

kako ljubazna dama ponudila mi i da mi upakuje sve sa Limundo selotejpom, reko nema potrebe može i obična kesa... i tako zahvalio sam se i krenuo napolje kad za kvaku kad zaključano :hmm: a nema ključa u bravi... ovo već postaje čudno iznenađeno sam se okrenuo i pogledao u prodavačicu koja me je nekako čudno gledala širom otvorenih očiju :)

izvinu sa ona nespretno i ode da traži ključ ja sedoh nazad i reko ovde će biti svašta izgleda :)

nakon 10 minuta pojavi se u novoj garderobi poprilično oskudnoj, polako počinju neke hemijske reakcije u meni a ona se izvinu i reče da idemo na patos da pipkamo po tepihu i tražimo ključ što sam ja bespogovorno i prihvatio :)....

- Cmakanje na ličnom preuzimanju - 2 - prodavac

I tako mi pipkamo li tepih pipkamo ovaj moj kupac gleda li gleda efekat sile gravitacije kad sam na sve 4 :lol: pipka tepih a gleda u mene ccc svi muškarci su isti i nakon par minuta pipkanja pipnu on meni ruku kao slučajno pa posle par pinuta bauljanja po tpihu mi se sudarišmo tobož slučajo a i on i ja sve nišanili nebili do sudara došlo.. reče on izvinite, kad ni sama ne znam kako ja ga oborila na patos i već se ljubimo :D

- Cmakanje na ličnom preuzimanju - iz ugla kupca 2

i pipkamo mi po tepihu a ključa nigde nema ...bome ova moja prodavačica lepo izgleda na sve 4 ima svega ;) , mic po mic pipmuu je sa malo po ruci ona se osmehnu vamo tamo vidim ja ona nišani da se sudarimo a nišanim i ja ka se sudarišmo ona me obori pa namene i cmaknje poče :D...

Citiraj
LiMuBaj imeni cesto sljusnu komplet podatke i napisu salji a nisu kupili 12 Jul 11:11

Branka030025 meni nikada 12 Jul 11:11

LiMuBaj to meni na kupindu 12 Jul 11:11

Branka030025 blokiracu u slucaju da to uradi neko nekad preventivno na 6 meseci LOL 12 Jul 11:11

LiMuBaj e sad neke nagovorim da stidnu kupi ali uglavnom ne i to je to 12 Jul 11:12

Branka030025 odlicna tema za ljubav u doba limunda... kazem stisni' a on dostavio licne podatke LOL
12 Jul 11:15

Branka030025 i nije stiso tj kliknuo kupi, pa ne doveo u nezgodnu situaciju da saljem ljubavne poruke LOL 12 Jul 11:15

LiMuBaj Big smile  12 Jul 11:15

LiMuBaj  nista ne radim dok me ne stisnu LOL   12 Jul 11:16

LiMuBaj ali ako me stisne onda sam obavezan da odradim saradnju Big smile 12 Jul 11:17
Citaj izmedju tastera, tako kucam.

Citiraj

Skoči na forum:

Trenutno ovde: 1 Gost(a)